Понеділок, 25 вересня 2017,23:41

Кабмін вирішив, які нерозмитнені авто можна буде легалізувати в Україні

16.06.2017 / Без категорії

Кабінет міністрів України таки ухвалив рішення, які саме нерозмитнені автомобілі можна буде офіційно легалізувати в Україні. Проект відповідного законопроекту вже активно готується.

Про це пише “Інтермаріум”.

Кабмін України спільно з депутатами готує законопроект, в якому передбачена можливість легалізувати в Україні нерозмитнені автомобілі.

Про це повідомила на виїзному засіданні Глава комітету Верховної Ради з питань митної та податкової політики в Львівській області Ніна Южаніна. Одним з питань, яке в числі інших розглядалося на засіданні комітету, якраз і була проблема незаконної експлуатації в нашій країні, так званих автомобілів «на бляхах».

Правда, за її словами, узаконити можна буде не всі такі машини, а тільки ті, вік яких не перевищує 7 років (тобто не старше 2010 року випуску). А ось доля решти нерозмитнених автомобілів залишається поки під питанням.

При цьому Южаніна не уточнила – який саме механізм легалізації пропонується, а також – коли конкретно буде готовий цей законопроект.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*


Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 40932 bytes written, possibly out of free disk space in /var/www/kordonua/data/www/kordon.in.ua/wp-content/advanced-cache.php on line 956

Fatal error: Exception thrown without a stack frame in Unknown on line 0