Неділя, 17 лютого 2019,23:20

“Кабмін виділив 12 мільйонів гривень субвенції для 19-го округу”, – Ігор Гузь

09.06.2016 / Новини

Виборчий округ №19, від якого народним депутатом є Ігор Гузь, отримає 12 мільйонів гривень субвенції від Кабінету Міністрів України.

Про це розповів Ігор Гузь сьогодні, 9-го червня, під час прес-конференції нардепа із журналістами видань 19-го округу, зокрема, із журналістами Любомльщини.

_DSC0018За його словами, у середу, 8-го червня, Кабінет Міністрів прийняв рішення про виділення грошової субвенції у сумі 12 мільйонів гривень для Любомльського, Іваничівського та Володимир-Волинського районів та двох міст – Володимира-Волинського і Нововолинська.

“Ці 12 мільйонів, згідно наших домовленостей з Володимиром Гройсманом, це тільки перша частина суми. Всі ми, і я особисто, очікуємо, що у вересні цього року Кабмін виділить ще 8 мільйонів гривень для вирішення проблем мого виборчого округу”, – зазначив Ігор Гузь.

_DSC0024Також нардеп розповів, що частину цих коштів хочуть втілити у масштабну кампанію по встановленню спортивних майданчиків, приблизна кількість яких в окрузі – 80. Фактично, у кожній сільській раді округу планують встановити по одному новенькому спортивному майданчику. Крім того, у містах Володимир-Волинському та Нововолинську їх кількість сягатиме 10-ти.

Читайте також: Ігор Гузь продовжує боротьбу за децентралізацію

На думку нардепа, це гарна перспектива для невеличких сіл та містечок округу, оскільки зараз кількість дітей збільшується.

Проектно-кошторисну документацію готуватиме кожна сільська чи міська рада, які й обиратимуть підрядника. Той, у свою чергу, здійснюватиме встановлення спортивних майданчиків. За словами Ігоря Гузя, після встановлення облаштування він наполягатиме кожній раді взяти на баланс ці майданчики, оскільки варто доглядати за ними.

Стосовно інших коштів, то наразі до нардепа Ігоря Гузя надійшло більше 100 звернень від сільських та районних рад з приводу тих чи тих об’єктів та їх проблем. Тому кошти на один напрям виділити не можуть, а розбиватимуть цю суму на менші, аби вирішити чимало актуальних проблем жителів округу.

Варто зауважити, що у минулому році Кабмін виділив грошову субвенцію у сумі 5,2 мільйона гривень, а цьогоріч – 12, і 8 мільйонів ще очікують отримати.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*