Четвер, 7 березня 2019,09:54

Інформація про маніяків-педофілів на Любомльщині є фейковою

16.03.2017 / Новини

У соціальних мережах впродовж тижня активно обговорюють те, що в Любомлі з’явились маніяки.

Себто, двоє чоловіків-педофілів мандрують автомобілем дворами міста й діють за стандартною схемою. З вікна транспортного засобу випадає щеня чи кошеня, й вони закликають дітей допомогти спіймати його їм. У такий спосіб заманюють малечу до авто. Маніяки мігрують населеними пунктами країни й добралися вже до Любомльщини.

Також у дописах просять повідомляти, у разі таких випадків чи появи підозрілих осіб, за номерами “02” та “112”, яких нині не існує в системі екстренних служб України.

Переважно ця інформація поширювалась у групах мобільного месенджера Viber, однак нещодавно це почали публікувати й в різних соцмережах. Зокрема, Вконтакте обговорювали навіть те, що в “школах Любомльщини педагоги просять батьків приводити й забирати дітей із навчальних закладів в рамках безпеки”.

Журналісти перевірили цю інформацію. Принаймі, у відділі освіти Любомльської РДА про це не чули й орієнтування по школах з подібними застереженнями не давали.

У Любомльському відділі поліції запевнили, що жодних повідомлень щодо згаданих вище випадків не надходило. Й взагалі фейкова або застаріла інформація була раніше поширеною в соціальних мережах у інших областях, лише тепер дійшла до Любомльщини.

Однак місцеві правоохоронці, попри поширену дезінформацію, закликають все ж бути пильними до своїх дітей та у разі необхідності, зокрема при появі підозрілих осіб та тих, які зображені на фото нижче, оперативно звертатися в поліцію.

17360527_393360317702388_1992049313_n

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*