Ігор Пальонка: Я боротимуся за своїх виборців і їх не кину

19.05.2020 / Новини

Ігор Пальонка — один із найуспішніших сільських голів Волині. Зарічанська громада його переобирала тричі. З 2017 року, тобто з моменту створення на території Володимир-Волинського району об’єднаної тергромади, і дотепер він  у п’ятірці вже найпрогресивніших голів ОТГ області.

А все тому, що за неповних три роки спільно з громадою 40-річному керівнику вдалося досягти значних успіхів.

Ігоре Анатолійовичу, як ви зустріли звістку про приєднання Зарічанської громади до Володимира?

Усією громадою ми цю звістку зустріли негативно. Хоча рішення про приєднання Зарічанської громади до Володимира-Волинського було зрозуміле ще із зустрічі в стінах облдержадміністрації, що відбулася на початку року. Вже тоді думку людей ніхто не запитав. Жодних публічних обговорень не було. Державницька позиція з вуст чиновників прозвучала так: міста укрупнюють задля їхнього розвитку. А про перспективи села ніхто не говорив і не говорить. Я з цим не змирився, людей своїх не кину.

Мої виборці хотіли залишитися самостійними, адже у цьому є багато переваг. За неповних три роки існування громади ми зробили стільки, скільки не робилося за часи незалежності України. Облаштували освітлення у кожному селі, заасфальтували вулиці, до Заріччя провели якісну питну воду. В опорній школі замінили старі вікна на енергоощадні, встановили у ній твердопаливний котел, закупили в освітній заклад мультимедійне обладнання та комп’ютерну техніку. У співфінансуванні з держбюджетом придбали шкільний автобус. Завдяки нардепу Ігорю Гузю дуже змінився Зарічанський парк. Тепер він став гарним місцем для сімейного відпочинку та зручною локацією для проведення культурно-мистецьких заходів. Багато планів було і на 2020 рік.

Як вважаєте, ще можна вплинути на рішення кабміну? Як будете діяти?

У 2017 році ми були наполегливі й категоричні у питанні створення Зарічанської ОТГ. У цьому нам дуже допоміг депутат Гузь. Він сприяв зустрічі з колишнім Віце-прем’єр-міністром Геннадієм Зубком. Парламентар теж був тоді присутній, і ми разом переконували про доцільність формування окремої громади на території Володимир-Волинського району.

Підтримав він мене і на виборах голови ОТГ. За його сприяння в громаду зайшли кошти держбюджету у сумі понад 3 мільйони гривень.

І зараз ми діятимемо у правовому полі. Будемо звертатися до кабміну з проханням змінити рішення. Люди мене у цьому питанні підтримують.

Чи була у вас співпраця з містом останні роки?

Місто з нами, фактично, жодних переговорів про приєднання не вело. Ніхто нам не розповідав, які плани, що має реалізуватися на перспективу у селах.

Якщо нам не вдасться відстояти ОТГ і вона все ж буде частиною Володимира — порадимося з людьми, з депутатським корпусом, як діяти далі. Працював понад 10 років у громаді й за цей час у мене сформувалася хороша команда. Налагодив контакт із кожним мешканцем усіх наших сіл. Але я знаю і багато фахівців з міста.

Боротимуся за своїх виборців і їх не кину. Свою участь на місцевих виборах у жовтні цього року, звісно, розглядаю. Правда, ще не визначився, у якій іпостасі. Але одне знаю точно: буду захищати й надалі інтереси жителів громади.

Прес-служба народного депутата України Ігоря Гузя

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*