“Ігор Пальонка відкриє місту нові перспективи”, – військовий Олег Новосад

22.10.2020 / Новини

Спокійно готуватися до виборів нам дозволяють чоловіки й жінки, які просто зараз на Сході охороняють Україну від агресора. Серед них і військовослужбовець та кандидат у депутати міської ради від партії «За майбутнє» Олег Новосад.

На цих виборах він балотується для того, аби донести проблеми військових до депутатів та широкого загалу й домогтися їх розв’язання. А також підтримує Ігоря Пальонку на посаду міського голови, адже вважає його найкращим кандидатом, який має високі людські і професійні якості, – пише Слово правди.

– З Ігорем Пальонкою я знайомий давно, років з десять, ще відколи служив у 51-й ОМБр. Він – гарна, порядна, приємна людина, сім’янин, спортсмен, керівник, на якого варто рівнятися. Ігор близький мені по духу, і я переконаний, що він вартий цієї довіри, яку висловлюють йому ті, хто його знає, хто перетинався з ним у роботі, хто почув його програму. Мені імпонують його пропозиції у сфері освіти, я впевнений, що він, як і обіцяє, піклуватиметься про потреби військових та ветеранів АТО/ООС. Ігорю Пальонці під силу очолити місто і відкрити йому нові перспективи для розвитку, – каже Олег.

Володимир – місто, левову частку бюджету якого наповнюють саме військові. Однак відповідної уваги з боку міської влади вони не відчувають, зауважує Олег Новосад. Саме тому він вирішив стати депутатом міської ради, аби нарешті озвучити ті труднощі, які виникають у військовослужбовців щодо вирішення житлових питань, землеустрою тощо і донести, яким чином міськрада та управління міськвиконкому можуть допомогти у їхньому вирішенні.

«Я служив у Яворові, і маю можливість порівняти тамтешній і тутешній рівень співраці, – розповідає Олег Новосад. – Скажімо, там не лише виділяють ветеранам АТО земельні ділянки, а й повністю беруть на себе виготовлення проекту. Тим, хто підписує контракт із ЗСУ, з місцевого бюджету виділяють чималу одноразову допомогу. Більше уваги приділяють фізичній та психологічній реабілітації учасників бойових дій. У нас цього або немає зовсім, як-от одноразової допомоги, або відбувається це не на належному рівні. Я сподіваюся, що з новою каденцією міської ради, з новим міським головою вдасться це змінити».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*