Ігор Пальонка: «Мій пріоритет – ремонт доріг»

15.09.2020 / Відео, Новини

«Усі ремонти доріг та вулиць на Володимирщині ми будемо планувати і надалі заздалегідь, відповідно до принципів пріоритетності. Черговість виконання робіт ми завжди обговорюємо з депутатами та громадськістю, але також враховуємо насиченість пасажиропотоку і наявність об’єктів соціальної сфери – школи, садочки, лікарні», – розповів голова Зарічанської ОТГ Ігор Пальонка у програмі «Актуально» на 12 каналі.

За його словами, реформа децентралізації дозволила громаді взятись за ремонт і будівництво доріг, оскільки з’явились хороші надходження до бюджету.

«Нині спостерігається дуже хороша тенденція по ремонту доріг у місті Володимирі-Волинському і безпосередньо у нас в громаді. Днями ми вже розпочали ремонт дороги в напрямку Устилуга. При проведенні ремонту доріг для нас важливий комплексний підхід. Зокрема, у питанні безпеки і освітлення. Нині в Зарічанській громаді всі вулиці та всі населені пункти освітлені на 100%. У Володимирі центр міста також оснащено світлодіодними ліхтарями, однак ще варто забезпечити ними усі вулиці на периферії», –  переконаний Ігор Пальонка.

Детальніше – у відео.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*