Пятниця, 18 жовтня 2019

Ігор Гузь – за відбудову волинських доріг

08.07.2019 / Новини, Статті

Надійне сполучення та можливість швидко пересуватися між населеними пунктами – це основа економіки та важлива складова комфортного життя. На жаль, якість доріг – одна з найбільших проблем Волині та України. Тому з початком роботи у Веховній Раді Ігор Гузь поставив для себе завдання – максимально спрямувати кошти на відновлення головних дорожніх артерій Прибужжя.

Найбільше ресурсів вдалося «завести» завдяки включенню Волині до так званого «митного експерименту». Він передбачає залучення 50% коштів від перевиконання надходжень Волинської митниці на ремонт доріг області. Саме Ігор Гузь добився, щоб Волинь увійшла до цього проекту – інформує прес-служба нардепа.

«За останні 5 років вдалося за ваші кошти повністю відбудувати дорогу «Луцьк – Львів», «Луцьк – Володимир-Волинський». Це зробили завдяки законопроекту, який я з колегами відстоював», – розповів парламентар.

Наступні 5 років роботи у Верховній Раді Ігор Гузь першочергово планує зосередитися на залученні грошей на ремонт дороги із Нововолинська до Іванич – найбільш «проблемного» напрямку на території округу.

Глобальніше завдання – відновлення та розширення доріг таким чином, щоб забезпечити комфортне сполучення від траси «Луцьк – Львів» до Шацьких озер та включити сюди Іваничі, Нововолинськ, Володимир-Волинський та Любомль.

Також важливі напрямки – «Володимир-Волинський – Ковель» і «Володимир-Волинський – Павлівка». Зручна комунікація дасть можливість створити чимало робочих місць та залучити додаткові інвестиції.

«У цьому році очікують більше 400 тисяч відпочивальників на Світязі. Це не мій округ. Але й це перлина не тільки області, але України. Тому наше спільне завдання  – зробити якісне сполучення із траси «Луцьк – Львів» до Світязя та всіх Шацьких озер», – вважає Ігор Гузь.

«Ми не випадково робимо такий акцент на дороги. Дорога – це економіка, робочі місця, це зекономлений час та зручність для людей. Також без нормальних доріг буде важко говорити про серйозні інвестиції. Тому продовження роботи на цьому «фронті» – зараз завдання №1», – переконаний нардеп.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*