Неділя, 31 травня 2020

Ігор Гузь “вибив” кошти на реставрацію національної пам’ятки (ФОТО)

23.11.2017 / Новини

Депутати Волинської обласної ради підтримали рішення щодо виділення  126 тисяч гривень на виготовлення проектно – кошторисної документації для проведення робіт “Реставрація, пристосування та музеєфікація пам’ятки археології “Городище – Вали ІХ-ХІІІ ст”.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат Ігор Гузь.

“Дякую депутатам Волиньради, які сьогодні підтримали виділення 126 тисяч гривень на виготовлення проектно – кошторисної документації для проведення робіт “Реставрація, пристосування та музеєфікація пам’ятки археології “Городище – Вали ІХ-ХІІІ ст” (в комплексі земляних валів замку ХІІІ-XVI ст.). Саме про це йшла мова під час моєї робочої зустрічі з директором заповідника Володимиром Пикалюком 28 вересня цього року.

Наступний етап – виділення 198 тисяч гривень у 2018-му для завершення виготовлення проектно-кошторисної документації, а вже після цього – проведення археологічних робіт.Роботу з реставрації пам’ятки від нашої команди курує мій помічник-консультант Сергій Годлевський. Буду інформувати про етапи реалізації цього проекту”, – йдеться у дописі.

 

1 Коментар Ігор Гузь “вибив” кошти на реставрацію національної пам’ятки (ФОТО)

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*