Дороги, дитмайданчики, шахти та сотні зустрічей: Ігор Гузь відзвітував перед людьми (ФОТО, ВІДЕО)

18.12.2018 / Новини

“Мої персональні голосування – це суб’єктивні рішення, не займаюся кнопкодавством, щодо кожного законопроекту озвучую власну позицію, стовідсотково присутній на засіданнях Верховної Ради”, – такими словами розпочався публічний звіт народного депутата України Ігоря Гузя за 2018 рік.

Він відбувся 14 грудня у Культурно-мистецькому центрі Володимира-Волинського, – повідомляє ІА Волинські новини.

Окрім безпосередньо роботи в парламенті, депутат активно працює і в окрузі. Зокрема, у 2018 році на розвиток територій Прибужжя з державного бюджету він залучив 18 мільйонів гривень. За чотири роки – це майже 80 мільйонів гривень. З його слів, кошти “зайшли” в кожну об’єднану громаду.

“Мене критикують за дитмайданчики. Але ж я на них не відпочиваю. Моя гордість у Володимирі-Волинському – капітально відремонтований басейн у школі № 5. Плануємо у Нововолинську відновити басейн у садочку. У Головному за бюджетні кошти перекрили клуб в центрі ОТГ, де мріють розмістити садочок, сільраду. У Зимнівській ОТГ плануємо реабілітаційний центр для бійців АТО, оновлюємо капітально парк у Заріччі та багато іншого. Моє завдання – залучати ресурси в будь-який законний спосіб і я це буду робити й надалі”, – сказав він.

Публічність та відкритість – головний лейтмотив роботи парламентаря у Раді та в окрузі. Лише за рік депутат особисто провів понад 200 зустрічей з людьми: це і участь у днях сіл, відвідування малонаселених пунктів, спілкування у дворах багатоквартирних будинків Володимира-Волинського та Нововолинська, у закладах культури, освіти, з колективами підприємств різних форм власності.

“На зустрічах відчув, що людей цікавить конкретний результат у їхньому місті чи селі. Ми з командою вникаємо у кожну людську проблему. Щороку відвідуємо всі 211 населених пунктів округу. Дехто каже, що зустрітися – це не вирішити проблему. Але багато людей сам факт зустрічі вже вважають частково вирішенням питання, бо його можна озвучити, активізувати”, – сказав Гузь.

Щодо ремонту доріг, депутат каже, що не “тягне ковдру” лише на себе. Завдяки “митному експерименту”, який відстоював парламентар і голосував за нього, “дорога Луцьк-Львів, як лялька буде переживати четверту зиму.

Відремонтували трасу Луцьк – Володимир-Волинський. На пропозицію Гузя уряд виділив кошти й виклали верхній шар дороги з Володимира-Волинського до Нововолинська. У пріоритеті – початок ремонту траси Володимир-Волинський – Устилуг, на яку кошти вже виділені Польщею. Ще напрямки – з Нововолинська до Іванич, а потім з Іванич до Горохова”.

Як пояснив нардеп, його звіт не лише про перемогу, але й про поразки – спільні для усіх волинян.

“Те, що відбувається на шахті № 9,”Бужанська” – невиплата зарплат, боротьба профспілок, постійні протести – поки ми програємо. На жаль, ми не зрушили проблему з “мертвої точки”. На 2019 рік – копійки у держбюджеті на “десятку”, а це, фактично, закриття, консервація”.

Розповів парламентар також, чому не голосував за закон про розмитнення авто на іноземній реєстрації:

“Мої виборці не від хорошого життя купили собі “бляхи”. Той факт, що держава дозволила ввезти більше 2 мільйонів машин через шпаринки у законодавстві – це ганебно. Прийнятий закон – несправедливий, неправильний. Сподіваюся, його переглянуть”.

Зі слів депутата, йому вдалося порозумітися з головою облради Ігорем Палицею, щодо співпраці у контексті підтримки спорту, молоді, здорового способу життя населення. Фонд Ігоря Палиці “Тільки разом” виділяє кошти також і на потреби жителів Прибужжя, а це майже 2 мільйони 900 тисяч гривень у 2018 році. І це не враховуючи фінансування інших великих об’єктів. Наприклад, цьогоріч Фонд виділив 4 мільйони гривень на будівництво спорткомплексу у Любомлі. Два роки тому – подібний об’єкт облаштували у Нововолинську.

“Фонд Ігоря Палиці “Тільки разом”  працює на Волині з 2011 року, а не лише перед виборами. Він офіційно зареєстрований і виділені ним кошти на реалізацію численних проектів – це не “гречка”, а системна співпраця з народним депутатом у тому числі”, – розповів обранець.

Наступного року в Україні, окрім президентських виборів, будуть також і парламентські перегони, тому Ігор Гузь запевнив, що балотуватиметься до Верховної Ради вдруге. Головні аргументи його вибору це – вивчив округ, знає багатьох людей особисто, займається проблематикою навіть у малих населених пунктах і хотів би завершити розпочаті справи. Він вважає, що тримає “на пульсі” кожне звернення, має мотивацію до роботи, адже бачить віддачу у взаємодії з людьми.

“Я – людина демократичних поглядів, не критикую конкурентів, говорю лише про те, що зробив, як працював і що планую надалі”, – підсумував нардеп.

Під час звіту присутні ставили свої запитання до Ігоря Гузя. Начальник відділу кадрів шахти “Бужанська” Лілія Бойчура підготувала і передала звернення на ім’я депутата, щоб роз’яснили ситуацію: чому через проблеми з виплатами єдиного соціального внеску шахтарі не лише не можуть належно вийти на пенсію, а й оформити лікарняний, бо, з її слів, нарахування йде при розрахунку мінімальної зарплати.

Вже сьогодні у профільні комітети Верховної Ради надійшов депутатський запит з проханням врегулювати це питання на законодавчому рівні.

Також урбаніст із Володимира-Волинського Андрій Гнатюк цікавився у парламентаря його думкою щодо майбутнього об‘єднання районів у рамках децентралізації. На це Ігор Гузь відповів:

“Думаю, у 2019 році буде прийняте рішення щодо укрупнення районів як таких. Це не будуть зміни до Конституції, це – об’єднання районів. Дискутують, скільки районів чи повітів у Волинській області визначать. Їх може бути три – Луцьк, Ковель, Володимир-Волинський. Я відстоюю, щоб їх було чотири”.

Наприкінці виступу депутат подякував своїй команді за співпрацю, також усім головам ОТГ Прибужжя, партнерам за підтримку та присутнім у залі гостям.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*