Пятниця, 24 травня 2019,19:48

Ігор Гузь: Розподіл коштів Держфонду – це ганебна помста голови ОДА за мою позицію! (ВІДЕО)

09.06.2017 / Новини

Народний депутат України Ігор Гузь звернувся до волинян із трибуни Верховної Ради щодо ситуації із розподілом коштів Державного фонду регіонального розвитку  в області.

Про це інформує прес-служба народного депутата.

Як зазначив нардеп, ДФРР, що створений задля соціально-економічного розвитку регіонів України нещодавно спрямував для Волинської області 113 мільйонів гривень. Однак розподіл цих коштів з держбюджету, на переконання нардепа, не можна назвати пропорційним:

«Комісія на чолі з горе-губернатором Володимиром Гунчиком, де переважна більшість чиновників йому підпорядковані, розділила ці 113 мільйонів так, що з них: Ковельський виборчий округ №21 отримав – 46% коштів, а мій виборчий округ №19 – всього 4%! Де справедливість?» – наголосив нардеп.

Ігор Гузь звернувся до громади свого виборчого округу:

«Шановні жителі Іваничівського, Володимир-Волинського, Любомльського районів, міст Володимир-Волинський і Нововолинськ! Комісія на чолі із губернатором Волинської ОДА, який свідомо робить все можливе, щоб мої виборці отримали значно менше коштів, ніж всі інші, – постійно вставляє палки в колеса!» – зазначив він і додав: «Ця людина робить все можливе, щоб школи, дитячі садки будинки культури, дороги в моєму окрузі коштів не отримали!»

«Такий розподіл коштів – це ганебна помста голови облдержадміністрації за мою принципову позицію!» – зауважив нардеп.

Ігор Гузь наголосив, що незабаром надішле депутатське звернення до Прем’єр-міністра України Володимира Гроймана щодо перевірки рішення комісії Волинської ОДА про розподіл коштів ДФРР у Волинській області.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*