Вівторок, 20 серпня 2019

Ігор Гузь поставив собі завдання побувати у 60-ти малих селах Прибужжя (ФОТО)

11.10.2018 / Новини

Днями народний депутат спілкувався із жителями ще шести населених пунктів Любомльщини.

Він особисто зустрічається зі своїми виборцями у найвіддаленіших куточках Волині, щоб розповісти про свою роботу та почути проблеми, так би мовити, “з глибинки” і посприяти у їх вирішенні.

Разом із командою парламентар відвідав вже понад 40 сіл Володимир-Волинського, Іваничівського та Любомльського районів.

У середу, 10 жовтня, до цього переліку додалося ще шість населених пунктів Любомльщини: Високе, Вигнанка, Чорноплеси, Скиби, Красноволя, Бабаці. Разом з нардепом працювали його помічники Андрій Бокоч, Інна Дідух, Ігор Торба та очільники відповідних місцевих громад.

Щодо озвученої місцевої проблематики, то вона була різноманітною і водночас притаманною малим селам.

Зокрема, у всіх відвіданих делегацією населених пунктах, спільною темою став ремонт доріг. Але якщо в інших селах ця проблема озвучувалася разом з іншими, то для невеличкого хутірця Високе, де проживає 14 людей, це тема № 1, адже дороги, як такої, до села немає. Відтак, люди просили бодай позасипати найбільші ями, адже всі розуміють, що збудувати повноцінну дорогу вже й одразу нереально. Турбує місцевих жителів і відсутність повноцінної торгівлі, навіть виїзної, а ще — тема медичного обслуговування.

Звучала вона й у селі Вигнанка. Говорили тут і про доцільність відновлення роботи місцевого пожежного депо, потребу у ремонті ФАПу, облаштування у селі автобусної зупинки.

У сусідніх Чорноплесах тамтешніх жителів турбували перспективи роботи поштового відділення, налагодження автобусного сполучення з Любомлем, забезпечення людей скрапленим газом, освітлення вулиць, облаштування місця відпочинку.

Посприяти у питанні заміни вікон і дверей у школі, допомогти із заміною вхідних дверей у бібліотеці та придбати для цього закладу обігрівач — з таким проханням зверталися жителі села Скиби. Також йшлося про облаштування вуличного освітлення, ремонт підлоги у місцевому клубі тощо.

У селі Красноволя люди просили встановити дитячий майданчик, а також посприяти із забезпеченням меблями ФАПу у сусідніх Лисняках. До слова, там приміщення колишньої школи реконструюють під клуб, відтак, громада просила нардепа допомогти з придбанням і встановленням вхідних дверей для майбутнього закладу культури.

Ремонт дороги, влаштування вуличного освітлення та забезпечення скрапленим газом — про це говорили жителі села Бабаці.

“Подібні зустрічі — це нагода не тільки детальніше вивчити місцеву проблематику і на основі побаченого й почутого означити подальший план дій, а ще й можливість поспілкуватися з людьми безпосередньо, — коментує Ігор Гузь. — Не секрет, що у нас є ще села, куди за всі роки незалежності ще жодного разу не приїжджав народний депутат. Підсумовуючи озвучені проблеми, зазначу: щоб мати позитивний результат, працювати спільно мають старости, голови ОТГ та жителі самої громади. Моє ж завдання і завдання моєї команди — допомагати їм у цьому”.

До слова, серед головних пріоритетів депутата на цьогорічну осінь — побувати у майже 60-ти населених пунктах округу, які належать до категорії так званих “малих” сіл.

 

 

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*