Пятниця, 8 лютого 2019,12:40

Ігор Гузь посприяв виділенню понад 6 мільйонів гривень на ремонт дороги в Любомлі

16.05.2016 / Новини

В округ Ігоря Гузя на ремонт частини дороги в Любомлі держава передбачила понад 6 мільйонів гривень. Так, влітку 2016-го року за кошти державного бюджету відремонтують частину траси Т-03-02 “Піща — Шацьк — Любомль — Володимир-Волинський — Павлівка — Горохів — Берестечко — Козин — Кременець”.

Йдеться про 3,6 кілометра дороги, що розташовані в межах Любомля. За сприяння народного депутата Ігоря Гузя уряд Арсенія Яценюка заклав у держбюджеті 6,016 мільйона гривень на ремонт і дороги у волинському місті. Роботи на цій ділянці планують розпочати у липні.

“Одна із найбільших проблем Прибужжя – це погані дороги. Ремонт двох найважливіших ділянок однієї з основних трас округу частково вирішить цю проблему. Наша команда продовжує працювати, щоб віднайти кошти й на інші ділянки, зокрема – дороги “Устилуг-Луцьк” та “Любомль-Сокаль”. Їх варто ремонтувати, в першу чергу, за кошти Волинської митниці”, – відзначає народний депутат.

Нагадаємо, також із держбюджету-2016 виділяють 5,2 мільйона гривень на ремонт вулиці Ковельської у Володимирі-Волинському, що фактично є частиною цієї ж траси. Тут розпочати ремонт планують ще у червні.

2 Коментарів Ігор Гузь посприяв виділенню понад 6 мільйонів гривень на ремонт дороги в Любомлі

  1. Все для Любомля добивається Ігорь Гузь, такий висновок зробили журналісти кордону, а міська влада нічого не робить? Щож ми робили б без нашого Ігоря?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*