Ігор Гузь – єдиний із волинських нардепів голосував за створення слідчої комісії щодо офшорів

01.06.2016 / Новини

Верховна Рада України провалила голосування для створення тимчасової слідчої комісії щодо розслідування діяльності офшорних компаній, пов’язаних із Президентом України Петром Порошенком. Із волинських нардепів ТСК підтримав лише Ігор Гузь.

Про це інформує прес-служба народного обранця.

Під час голосування 1 червня Юрій Савчук та Ігор Лапін зазначені як «відсутні», Степан Івахів та Сергій Мартиняк не голосували за рішення.

Тимчасову слідчу комісію планували створити «з метою здійснення парламентського контролю за станом забезпечення неупередженого та прозорого розслідування інформації щодо наявності офшорних компаній у Президента України Порошенка П.О., Голови Національного банку України Гонтаревої В.О., Міністра фінансів України Данилюка О.О. та інших вищих посадових осіб, уповноважених на виконання функцій держави, на підставі даних, оприлюднених засобами масової інформації».

Йдеться про публікації, що стосуються наявності офшорних рахунків у Петра Порошенка, Олександра Данилюка та Валерії Гонтарєвої у різних країнах, зокрема на Кіпрі, Кайманових островах, Британських віргінських островах.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*