Четвер, 19 жовтня 2017,08:11

Хто потрапив до списків кандидатів у депутати Любомльської ОТГ

10.10.2017 / Новини, Статті
860965

Для участі у перших виборах до Любомльської міської ради об’єднаної територіальної громади, які відбудуться 29-го жовтня, 12 місцевих осередків політичних партій висунули 265 кандидатів у депутати.

Зокрема, “Громадський рух “Народний контроль”  27, “Наш край” – 8, Аграрна партія України – 27, Опозиційний блок – 3, ВО “Батьківщина” – 27, Радикальна парті Олега Ляшка – 25, “Розумна сила”  26, “Обєднання “Самопоміч”  26, ВО “Свобода”  27, “Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі”  17, “Українське обєднання патріотів “Укроп”  27, “Блок Петра Порошенка “Солідарність”  25.


ПРЕТЕНДЕНТИ В ДЕПУТАТИ ДЕТАЛЬНО ПО КОЖНОМУ ОКРУГУ


Територіальний виборчий округ №1

Любомльська районна у Волинській області організація ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Чишій Вячеслав Олександрович) – Фельмецгер Віктор Володимирович.

Любомльська районна організація Аграрної партії України ( Жолоб Анатолій Вікторович) – Каліш Анна Георгіївна.

Любомльська районна організація Політичної партії «Об’єднання “САМОПОМІЧ» (Строцюк Роман Євгенійович) – Дударчук Олександр Володимирович.

Любомльська районна організація Радикальної партії Олега Ляшка в Волинській області (Фурманюк Антон Валерійович) – Оніщук Валентина Іванівна.

Любомльська районна організація Політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» (Хом’як Олексій Адамович) – Латковський Володимир Володимирович.

Любомльська районна організація Політичної партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі (Семенович Андрій Святославович) – Удальцов Дмитро Вікторович.

Любомльська районна організація ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РОЗУМНА СИЛА» (Дзядук Олександр Григорович) – Франчук Тетяна Петрівна.

Любомльська районна партійна організація ВО «СВОБОДА» (Духницький Сергій Анатолійович) – Мохнюк Роман Петрович.

Любомльська районна у Волинській області організація Політичної партії «Громадський рух «Народний Контроль» (Теребуха Валерій Григорович) – Зламанюк Олег Михайлович.

Територіальна організація Політичної партії «Опозиційний блок» у Любомльському районі (Микитюк Валентин Павлович).

Любомльська районна партійна організація Політичної партії «Наш край» (Дибель Володимир Юрійович) – Абрамчук Микола Вікторович.

Любомльська районна організація Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина» (Куць Антоніна Петрівна) – Герасимчук Юрій Вікторович.



Територіальний виборчий округ №2

Любомльська районна у Волинській області організація ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Чишій Вячеслав Олександрович) – Герасимчук Олександр Вікторович.

Любомльська районна організація Аграрної партії України ( Жолоб Анатолій Вікторович) – Мосієвич Аліна Іванівна.

Любомльська районна організація Політичної партії «Об’єднання “САМОПОМІЧ» (Строцюк Роман Євгенійович) – Долинко Любов Миколаївна.

Любомльська районна організація Радикальної партії Олега Ляшка в Волинській області (Фурманюк Антон Валерійович) – Хвас Юлія Володимирівна.

Любомльська районна організація Політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» (Хом’як Олексій Адамович) – Вавриш Надія Іванівна.

Любомльська районна організація Політичної партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі (Семенович Андрій Святославович) – Бортнік Вадим Миколайович.

Любомльська районна організація ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РОЗУМНА СИЛА» (Дзядук Олександр Григорович) –Хомич Світлана Анатоліївна.

Любомльська районна партійна організація ВО «СВОБОДА» (Духницький Сергій Анатолійович) – Бісюк Михайло Петрович.

Любомльська районна у Волинській області організація Політичної партії «Громадський рух «Народний Контроль» (Теребуха Валерій Григорович) – Маїло Іван Іванович.

Територіальна організація Політичної партії «Опозиційний блок» у Любомльському районі (Микитюк Валентин Павлович).

Любомльська районна партійна організація Політичної партії «Наш край» (Дибель Володимир Юрійович).

Любомльська районна організація Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина» (Куць Антоніна Петрівна) – Педич Володимир Семенович.



Територіальний виборчий округ №3

Любомльська районна у Волинській області організація ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Чишій Вячеслав Олександрович) – Шум Микола Анатолійович.

Любомльська районна організація Аграрної партії України ( Жолоб Анатолій Вікторович) – Самойліч Лілія Василівна.

Любомльська районна організація Політичної партії «Об’єднання “САМОПОМІЧ» (Строцюк Роман Євгенійович) – Гуд Андрій Анатолійович.

Любомльська районна організація Радикальної партії Олега Ляшка в Волинській області (Фурманюк Антон Валерійович) – Зламанюк Михайло Миколайович.

Любомльська районна організація Політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» (Хом’як Олексій Адамович) – Дець Олександр Володимирович.

Любомльська районна організація Політичної партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі (Семенович Андрій Святославович) – Хомічук Олег Сергійович.

Любомльська районна організація ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РОЗУМНА СИЛА» (Дзядук Олександр Григорович) – Габрилевич Валерій Іванович.

Любомльська районна партійна організація ВО «СВОБОДА» (Духницький Сергій Анатолійович) – Федонюк Анатолій Степанович.

Любомльська районна у Волинській області організація Політичної партії «Громадський рух «Народний Контроль» (Теребуха Валерій Григорович) – Столярчук Євгенія Олександрівна.

Територіальна організація Політичної партії «Опозиційний блок» у Любомльському районі (Микитюк Валентин Павлович).

Любомльська районна партійна організація Політичної партії «Наш край» (Дибель Володимир Юрійович).

Любомльська районна організація Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина» (Куць Антоніна Петрівна) – Рура Ольга Миколаївна.



Територіальний виборчий округ №4

Любомльська районна у Волинській області організація ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Чишій Вячеслав Олександрович) – Войтюк Олександр Леонідович.

Любомльська районна організація Аграрної партії України ( Жолоб Анатолій Вікторович) – Хомич Юрій Володимирович.

Любомльська районна організація Політичної партії «Об’єднання “САМОПОМІЧ» (Строцюк Роман Євгенійович) – Салуха Олександр Петрович.

Любомльська районна організація Радикальної партії Олега Ляшка в Волинській області (Фурманюк Антон Валерійович) – Маркова Оксана Валеріївна.

Любомльська районна організація Політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» (Хом’як Олексій Адамович) – Ліщук Наталія Данилівна.

Любомльська районна організація Політичної партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі (Семенович Андрій Святославович) – Черешньов Олександр Володимирович.

Любомльська районна організація ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РОЗУМНА СИЛА» (Дзядук Олександр Григорович) – Шлапа Світлана Василівна.

Любомльська районна партійна організація ВО «СВОБОДА» (Духницький Сергій Анатолійович) – Шишута Сергій Михайлович.

Любомльська районна у Волинській області організація Політичної партії «Громадський рух «Народний Контроль» (Теребуха Валерій Григорович) – Писарук Олена Михайлівна.

Територіальна організація Політичної партії «Опозиційний блок» у Любомльському районі (Микитюк Валентин Павлович).

Любомльська районна партійна організація Політичної партії «Наш край» (Дибель Володимир Юрійович).

Любомльська районна організація Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина» (Куць Антоніна Петрівна) – Сущик Микола Іванович.



Територіальний виборчий округ №5

Любомльська районна у Волинській області організація ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Чишій Вячеслав Олександрович) – Васейко Світлана Миколаївна.

Любомльська районна організація Аграрної партії України ( Жолоб Анатолій Вікторович) – Савчук Василь Миколайович.

Любомльська районна організація Політичної партії «Об’єднання “САМОПОМІЧ» (Строцюк Роман Євгенійович) – Шандура Олександр Леонідович.

Любомльська районна організація Радикальної партії Олега Ляшка в Волинській області (Фурманюк Антон Валерійович) – Харченко Руслан Євгенович.

Любомльська районна організація Політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» (Хом’як Олексій Адамович) – Пастощук Наталія Василівна.

Любомльська районна організація Політичної партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі (Семенович Андрій Святославович) – Гомза Іван Миколайович.

Любомльська районна організація ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РОЗУМНА СИЛА» (Дзядук Олександр Григорович) – Згоранець Олександр Георгійович.

Любомльська районна партійна організація ВО «СВОБОДА» (Духницький Сергій Анатолійович) – Скаршевський Олександр Олександрович.

Любомльська районна у Волинській області організація Політичної партії «Громадський рух «Народний Контроль» (Теребуха Валерій Григорович) – Самойліч Світлана Сергіївна.

Територіальна організація Політичної партії «Опозиційний блок» у Любомльському районі (Микитюк Валентин Павлович) – Гриб Ігор Іванович.

Любомльська районна партійна організація Політичної партії «Наш край» (Дибель Володимир Юрійович).

Любомльська районна організація Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина» (Куць Антоніна Петрівна) – Романська Ольга Панасівна.



Територіальний виборчий округ №6

Любомльська районна у Волинській області організація ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Чишій Вячеслав Олександрович) – Марчук Олексій Володимирович.

Любомльська районна організація Аграрної партії України ( Жолоб Анатолій Вікторович) – Будь Лариса Сергіївна.

Любомльська районна організація Політичної партії «Об’єднання “САМОПОМІЧ» (Строцюк Роман Євгенійович) – Лізарова Вікторія Вячеславівна.

Любомльська районна організація Радикальної партії Олега Ляшка в Волинській області (Фурманюк Антон Валерійович) – Зламанюк Володимир Миколайович.

Любомльська районна організація Політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» (Хом’як Олексій Адамович) – Романюк Петро Адамович.

Любомльська районна організація Політичної партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі (Семенович Андрій Святославович) – Васютич Юрій Улянович.

Любомльська районна організація ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РОЗУМНА СИЛА» (Дзядук Олександр Григорович) – Губаль Іван Петрович.

Любомльська районна партійна організація ВО «СВОБОДА» (Духницький Сергій Анатолійович) – Возняк Віктор Ярославович.

Любомльська районна у Волинській області організація Політичної партії «Громадський рух «Народний Контроль» (Теребуха Валерій Григорович) – Юр’єва Іванна Миколаївна.

Територіальна організація Політичної партії «Опозиційний блок» у Любомльському районі (Микитюк Валентин Павлович).

Любомльська районна партійна організація Політичної партії «Наш край» (Дибель Володимир Юрійович) – Дудко Оксана Олександрівна.

Любомльська районна організація Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина» (Куць Антоніна Петрівна) – Шрамко Любов Вікторівна.

 



Територіальний виборчий округ №7

Любомльська районна у Волинській області організація ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Чишій Вячеслав Олександрович) – Суха Наталія Федорівна.

Любомльська районна організація Аграрної партії України ( Жолоб Анатолій Вікторович) – Маліновський Богдан Іванович.

Любомльська районна організація Політичної партії «Об’єднання “САМОПОМІЧ» (Строцюк Роман Євгенійович) – Якимлюк Віталій Іванович.

Любомльська районна організація Радикальної партії Олега Ляшка в Волинській області (Фурманюк Антон Валерійович).

Любомльська районна організація Політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» (Хом’як Олексій Адамович) – Жучик Микола Олексійович.

Любомльська районна організація Політичної партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі (Семенович Андрій Святославович) – Дзядук Галина Василівна.

Любомльська районна організація ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РОЗУМНА СИЛА» (Дзядук Олександр Григорович) – Гуняга Микола Петрович.

Любомльська районна партійна організація ВО «СВОБОДА» (Духницький Сергій Анатолійович) – Біліченко Алла Анатоліївна.

Любомльська районна у Волинській області організація Політичної партії «Громадський рух «Народний Контроль» (Теребуха Валерій Григорович) – Мікульський Олександр Олександрович.

Територіальна організація Політичної партії «Опозиційний блок» у Любомльському районі (Микитюк Валентин Павлович).

Любомльська районна партійна організація Політичної партії «Наш край» (Дибель Володимир Юрійович) – Ганайлюк Сергій Миколайович.

Любомльська районна організація Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина» (Куць Антоніна Петрівна) – Шлапа Дмитро Трохимович.



Територіальний виборчий округ №8

Любомльська районна у Волинській області організація ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Чишій Вячеслав Олександрович) – Павлюк Петро Миколайович.

Любомльська районна організація Аграрної партії України ( Жолоб Анатолій Вікторович) – Хомацький Микола Леонтійович.

Любомльська районна організація Політичної партії «Об’єднання “САМОПОМІЧ» (Строцюк Роман Євгенійович) – Костючик Тетяна Святославівна.

Любомльська районна організація Радикальної партії Олега Ляшка в Волинській області (Фурманюк Антон Валерійович) – Машевська Любов Андріївна.

Любомльська районна організація Політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» (Хом’як Олексій Адамович) – Шлапа Людмила Іванівна.

Любомльська районна організація Політичної партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі (Семенович Андрій Святославович).

Любомльська районна організація ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РОЗУМНА СИЛА» (Дзядук Олександр Григорович) – Матвійчук Віталій Ігорович.

Любомльська районна партійна організація ВО «СВОБОДА» (Духницький Сергій Анатолійович) – Хомік Ярослав Володимирович.

Любомльська районна у Волинській області організація Політичної партії «Громадський рух «Народний Контроль» (Теребуха Валерій Григорович) – Оніщук Микола Володимирович.

Територіальна організація Політичної партії «Опозиційний блок» у Любомльському районі (Микитюк Валентин Павлович).

Любомльська районна партійна організація Політичної партії «Наш край» (Дибель Володимир Юрійович).

Любомльська районна організація Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина» (Куць Антоніна Петрівна) – Глушук Анатолій Володимирович.

 



Територіальний виборчий округ №9

Любомльська районна у Волинській області організація ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Чишій Вячеслав Олександрович) – Михальчук Ігор Степанович.

Любомльська районна організація Аграрної партії України ( Жолоб Анатолій Вікторович) – Гладкий Іван Ярославович.

Любомльська районна організація Політичної партії «Об’єднання “САМОПОМІЧ» (Строцюк Роман Євгенійович) – Литвиненко Валентина Андріївна.

Любомльська районна організація Радикальної партії Олега Ляшка в Волинській області (Фурманюк Антон Валерійович) – Кузнєцов Олександр Валерійович.

Любомльська районна організація Політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» (Хом’як Олексій Адамович) – Жук Михайло Володимирович.

Любомльська районна організація Політичної партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі (Семенович Андрій Святославович).

Любомльська районна організація ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РОЗУМНА СИЛА» (Дзядук Олександр Григорович) – Бортник Сергій Віталійович.

Любомльська районна партійна організація ВО «СВОБОДА» (Духницький Сергій Анатолійович) – Петров Андрій Миколайович.

Любомльська районна у Волинській області організація Політичної партії «Громадський рух «Народний Контроль» (Теребуха Валерій Григорович) – Козачук Володимир Сергійович.

Територіальна організація Політичної партії «Опозиційний блок» у Любомльському районі (Микитюк Валентин Павлович).

Любомльська районна партійна організація Політичної партії «Наш край» (Дибель Володимир Юрійович).

Любомльська районна організація Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина» (Куць Антоніна Петрівна) – Костюк Віктор Петрович.



Територіальний виборчий округ №10

Любомльська районна у Волинській області організація ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Чишій Вячеслав Олександрович) – Янчук Тетяна Степанівна.

Любомльська районна організація Аграрної партії України ( Жолоб Анатолій Вікторович) – Богдан Леонід Володимирович.

Любомльська районна організація Політичної партії «Об’єднання “САМОПОМІЧ» (Строцюк Роман Євгенійович) – Шидловський Роман Васильович.

Любомльська районна організація Радикальної партії Олега Ляшка в Волинській області (Фурманюк Антон Валерійович) – Колосова Валентина Анатоліївна.

Любомльська районна організація Політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» (Хом’як Олексій Адамович) – Бондаренко Зінаїда Миколаївна.

Любомльська районна організація Політичної партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі (Семенович Андрій Святославович).

Любомльська районна організація ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РОЗУМНА СИЛА» (Дзядук Олександр Григорович) – Згоранець Світлана Михайлівна.

Любомльська районна партійна організація ВО «СВОБОДА» (Духницький Сергій Анатолійович) – Посельський Олег Ростиславович.

Любомльська районна у Волинській області організація Політичної партії «Громадський рух «Народний Контроль» (Теребуха Валерій Григорович) – Шульган Леся Степанівна.

Територіальна організація Політичної партії «Опозиційний блок» у Любомльському районі (Микитюк Валентин Павлович).

Любомльська районна партійна організація Політичної партії «Наш край» (Дибель Володимир Юрійович).

Любомльська районна організація Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина» (Куць Антоніна Петрівна) – Блонська-Подоляк Наталія Леонідівна.



Територіальний виборчий округ №11

Любомльська районна у Волинській області організація ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Чишій Вячеслав Олександрович) – Бондарук Ганна Петрівна.

Любомльська районна організація Аграрної партії України ( Жолоб Анатолій Вікторович) – Дячук Петро Харитонович.

Любомльська районна організація Політичної партії «Об’єднання “САМОПОМІЧ» (Строцюк Роман Євгенійович) – Верещук Юрій Миколайович.

Любомльська районна організація Радикальної партії Олега Ляшка в Волинській області (Фурманюк Антон Валерійович) – Шваліковський Василь Іванович.

Любомльська районна організація Політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» (Хом’як Олексій Адамович) – Тєнін Дмитро Сергійович.

Любомльська районна організація Політичної партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі (Семенович Андрій Святославович).

Любомльська районна організація ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РОЗУМНА СИЛА» (Дзядук Олександр Григорович) – Горщарук Олег Павлович.

Любомльська районна партійна організація ВО «СВОБОДА» (Духницький Сергій Анатолійович) – Боярчук Вячеслав Степанович.

Любомльська районна у Волинській області організація Політичної партії «Громадський рух «Народний Контроль» (Теребуха Валерій Григорович) – Новосад Сергій Іванович.

Територіальна організація Політичної партії «Опозиційний блок» у Любомльському районі (Микитюк Валентин Павлович).

Любомльська районна партійна організація Політичної партії «Наш край» (Дибель Володимир Юрійович) – Тимошук Марія Василівна.

Любомльська районна організація Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина» (Куць Антоніна Петрівна) – Гурбич Вадим Георгійович.

 



Територіальний виборчий округ №12

Любомльська районна у Волинській області організація ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Чишій Вячеслав Олександрович).

Любомльська районна організація Аграрної партії України ( Жолоб Анатолій Вікторович) – Корнелюк Наталія Іванівна.

Любомльська районна організація Політичної партії «Об’єднання “САМОПОМІЧ» (Строцюк Роман Євгенійович) – Трофимович Георгій Георгійович.

Любомльська районна організація Радикальної партії Олега Ляшка в Волинській області (Фурманюк Антон Валерійович) – Прядун Дмитро Сергійович.

Любомльська районна організація Політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» (Хом’як Олексій Адамович) – Бондаренко Олександр Олексійович.

Любомльська районна організація Політичної партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі (Семенович Андрій Святославович) – Корольчук Юрій Петрович.

Любомльська районна організація ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РОЗУМНА СИЛА» (Дзядук Олександр Григорович) – Філімонюк Юрій Андрійович.

Любомльська районна партійна організація ВО «СВОБОДА» (Духницький Сергій Анатолійович) – Самолюк Леонід Іванович.

Любомльська районна у Волинській області організація Політичної партії «Громадський рух «Народний Контроль» (Теребуха Валерій Григорович) – Стрільчук Василь Іванович.

Територіальна організація Політичної партії «Опозиційний блок» у Любомльському районі (Микитюк Валентин Павлович).

Любомльська районна партійна організація Політичної партії «Наш край» (Дибель Володимир Юрійович).

Любомльська районна організація Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина» (Куць Антоніна Петрівна) – Сікорський Олександр Антонович.



Територіальний виборчий округ №13

Любомльська районна у Волинській області організація ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Чишій Вячеслав Олександрович) – Солодуха Олег Васильович.

Любомльська районна організація Аграрної партії України ( Жолоб Анатолій Вікторович) – Варенцова Наталія Миколаївна.

Любомльська районна організація Політичної партії «Об’єднання “САМОПОМІЧ» (Строцюк Роман Євгенійович) – Овдієвич Володимир Георгійович.

Любомльська районна організація Радикальної партії Олега Ляшка в Волинській області (Фурманюк Антон Валерійович) – Фурманюк Валерій Олексійович.

Любомльська районна організація Політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» (Хом’як Олексій Адамович) – Станіславчук Надія Максимівна.

Любомльська районна організація Політичної партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі (Семенович Андрій Святославович) – Лиса Ніна Василівна.

Любомльська районна організація ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РОЗУМНА СИЛА» (Дзядук Олександр Григорович) – Крисюк Віталій Вікторович.

Любомльська районна партійна організація ВО «СВОБОДА» (Духницький Сергій Анатолійович) – Міщук Валерій Васильович.

Любомльська районна у Волинській області організація Політичної партії «Громадський рух «Народний Контроль» (Теребуха Валерій Григорович) – Остапчук Юрій Валерійович

Територіальна організація Політичної партії «Опозиційний блок» у Любомльському районі (Микитюк Валентин Павлович).

Любомльська районна партійна організація Політичної партії «Наш край» (Дибель Володимир Юрійович).

Любомльська районна організація Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина» (Куць Антоніна Петрівна) – Кравчук Василь Степанович.



Територіальний виборчий округ №14

Любомльська районна у Волинській області організація ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Чишій Вячеслав Олександрович) – Козачук Аліна Василівна.

Любомльська районна організація Аграрної партії України ( Жолоб Анатолій Вікторович) – Гуліда Олександр Миколайович.

Любомльська районна організація Політичної партії «Об’єднання “САМОПОМІЧ» (Строцюк Роман Євгенійович).

Любомльська районна організація Радикальної партії Олега Ляшка в Волинській області (Фурманюк Антон Валерійович).

Любомльська районна організація Політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» (Хом’як Олексій Адамович) – Савчин Віктор Вікторович.

Любомльська районна організація Політичної партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі (Семенович Андрій Святославович) – Козел Віктор Миколайович.

Любомльська районна організація ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РОЗУМНА СИЛА» (Дзядук Олександр Григорович) – Дудко Микола Миколайович.

Любомльська районна партійна організація ВО «СВОБОДА» (Духницький Сергій Анатолійович) – Домбровський Валерій Євстахійович.

Любомльська районна у Волинській області організація Політичної партії «Громадський рух «Народний Контроль» (Теребуха Валерій Григорович) – Оніщук Ігор Володимирович.

Територіальна організація Політичної партії «Опозиційний блок» у Любомльському районі (Микитюк Валентин Павлович).

Любомльська районна партійна організація Політичної партії «Наш край» (Дибель Володимир Юрійович) – Кухар Людмила Віталіївна.

Любомльська районна організація Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина» (Куць Антоніна Петрівна) – Пилипчук Галина Петрівна.

 



Територіальний виборчий округ №15

Любомльська районна у Волинській області організація ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Чишій Вячеслав Олександрович) – Охманюк Олександр Володимирович.

Любомльська районна організація Аграрної партії України ( Жолоб Анатолій Вікторович) – Данилюк Віталій Петрович.

Любомльська районна організація Політичної партії «Об’єднання “САМОПОМІЧ» (Строцюк Роман Євгенійович) – Корнієнко Світлана Миколаївна.

Любомльська районна організація Радикальної партії Олега Ляшка в Волинській області (Фурманюк Антон Валерійович) – Дитина Микола Степанович.

Любомльська районна організація Політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» (Хом’як Олексій Адамович) – Клекоцюк Михайло Миколайович.

Любомльська районна організація Політичної партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі (Семенович Андрій Святославович) – Халан Наталія Вікторівна.

Любомльська районна організація ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РОЗУМНА СИЛА» (Дзядук Олександр Григорович) – Влащук Надія Федорівна.

Любомльська районна партійна організація ВО «СВОБОДА» (Духницький Сергій Анатолійович) – Шовковий Андрій Володимирович.

Любомльська районна у Волинській області організація Політичної партії «Громадський рух «Народний Контроль» (Теребуха Валерій Григорович) – Думало Олександр Сергійович.

Територіальна організація Політичної партії «Опозиційний блок» у Любомльському районі (Микитюк Валентин Павлович).

Любомльська районна партійна організація Політичної партії «Наш край» (Дибель Володимир Юрійович).

Любомльська районна організація Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина» (Куць Антоніна Петрівна) – Кальчик Юрій Васильович.



Територіальний виборчий округ №16

Любомльська районна у Волинській області організація ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Чишій Вячеслав Олександрович) – Ваколюк Віктор Анатолійович.

Любомльська районна організація Аграрної партії України ( Жолоб Анатолій Вікторович) – Міщук Олександр Миколайович.

Любомльська районна організація Політичної партії «Об’єднання “САМОПОМІЧ» (Строцюк Роман Євгенійович) – Шайдуліна Світлана Миколаївна.

Любомльська районна організація Радикальної партії Олега Ляшка в Волинській області (Фурманюк Антон Валерійович) – Романюк Оксана Іванівна.

Любомльська районна організація Політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» (Хом’як Олексій Адамович) – Демчук Андрій Миколайович.

Любомльська районна організація Політичної партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі (Семенович Андрій Святославович) – Семенович Алевтина Володимирівна.

Любомльська районна організація ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РОЗУМНА СИЛА» (Дзядук Олександр Григорович) – Кондзера Галина Миколаївна.

Любомльська районна партійна організація ВО «СВОБОДА» (Духницький Сергій Анатолійович) – Білуха Наталія Іванівна.

Любомльська районна у Волинській області організація Політичної партії «Громадський рух «Народний Контроль» (Теребуха Валерій Григорович) – Чунь Олексій Миколайович.

Територіальна організація Політичної партії «Опозиційний блок» у Любомльському районі (Микитюк Валентин Павлович).

Любомльська районна партійна організація Політичної партії «Наш край» (Дибель Володимир Юрійович).

Любомльська районна організація Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина» (Куць Антоніна Петрівна) – Самойліч Віктор Адамович.



Територіальний виборчий округ №17

Любомльська районна у Волинській області організація ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Чишій Вячеслав Олександрович) – Пасаман Сергій Володимирович.

Любомльська районна організація Аграрної партії України ( Жолоб Анатолій Вікторович) – Фірко Віталій Степанович.

Любомльська районна організація Політичної партії «Об’єднання “САМОПОМІЧ» (Строцюк Роман Євгенійович) – Карпунь Ольга Миколаївна.

Любомльська районна організація Радикальної партії Олега Ляшка в Волинській області (Фурманюк Антон Валерійович) – Котюк Василь Володимирович.

Любомльська районна організація Політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» (Хом’як Олексій Адамович) – Боярчук Сергій Миколайович.

Любомльська районна організація Політичної партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі (Семенович Андрій Святославович) – Халан Ольга Вікторівна.

Любомльська районна організація ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РОЗУМНА СИЛА» (Дзядук Олександр Григорович) – Панасюк Тетяна Сергіївна.

Любомльська районна партійна організація ВО «СВОБОДА» (Духницький Сергій Анатолійович) – Федюшин Андрій Вікторович.

Любомльська районна у Волинській області організація Політичної партії «Громадський рух «Народний Контроль» (Теребуха Валерій Григорович) – Челяда Руслан Андрійович.

Територіальна організація Політичної партії «Опозиційний блок» у Любомльському районі (Микитюк Валентин Павлович).

Любомльська районна партійна організація Політичної партії «Наш край» (Дибель Володимир Юрійович) – Павлюк Світлана Тимофіївна.

Любомльська районна організація Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина» (Куць Антоніна Петрівна) – Широчук Валентина Філатівна.

 



Територіальний виборчий округ №18

Любомльська районна у Волинській області організація ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Чишій Вячеслав Олександрович) – Гуменчук Галина Володимирівна.

Любомльська районна організація Аграрної партії України ( Жолоб Анатолій Вікторович) – Дячук Віталій Федорович.

Любомльська районна організація Політичної партії «Об’єднання “САМОПОМІЧ» (Строцюк Роман Євгенійович) – Веремчук Наталія Григорівна.

Любомльська районна організація Радикальної партії Олега Ляшка в Волинській області (Фурманюк Антон Валерійович) – Михальчук Михайло Якимович.

Любомльська районна організація Політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» (Хом’як Олексій Адамович) – Загура Наталія Віталіївна.

Любомльська районна організація Політичної партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі (Семенович Андрій Святославович) – Мучак Микола Миколайович.

Любомльська районна організація ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РОЗУМНА СИЛА» (Дзядук Олександр Григорович) – Карпук Марія Сергіївна.

Любомльська районна партійна організація ВО «СВОБОДА» (Духницький Сергій Анатолійович) – Рабош Вікторія Сергіївна.

Любомльська районна у Волинській області організація Політичної партії «Громадський рух «Народний Контроль» (Теребуха Валерій Григорович) – Якимук Володимир Федорович.

Територіальна організація Політичної партії «Опозиційний блок» у Любомльському районі (Микитюк Валентин Павлович).

Любомльська районна партійна організація Політичної партії «Наш край» (Дибель Володимир Юрійович).

Любомльська районна організація Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина» (Куць Антоніна Петрівна) – Романюк Віталій Вікторович.



Територіальний виборчий округ №19

Любомльська районна у Волинській області організація ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Чишій Вячеслав Олександрович) – Зінчук Лариса Петрівна.

Любомльська районна організація Аграрної партії України ( Жолоб Анатолій Вікторович) – Абрамчук Юрій Васильович.

Любомльська районна організація Політичної партії «Об’єднання “САМОПОМІЧ» (Строцюк Роман Євгенійович) – Нікончук Юлія Вікторівна.

Любомльська районна організація Радикальної партії Олега Ляшка в Волинській області (Фурманюк Антон Валерійович) – Романюк Микола Калістратович.

Любомльська районна організація Політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» (Хом’як Олексій Адамович) – Югай Віктор Володимирович.

Любомльська районна організація Політичної партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі (Семенович Андрій Святославович) – Булавчук Валерій Олегович.

Любомльська районна організація ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РОЗУМНА СИЛА» (Дзядук Олександр Григорович) – Шлапа Валентин Петрович.

Любомльська районна партійна організація ВО «СВОБОДА» (Духницький Сергій Анатолійович) – Остренко Надія Миколаївна.

Любомльська районна у Волинській області організація Політичної партії «Громадський рух «Народний Контроль» (Теребуха Валерій Григорович) – Мишак Віктор Володимирович.

Територіальна організація Політичної партії «Опозиційний блок» у Любомльському районі (Микитюк Валентин Павлович) – Макарук Людмила Василівна.

Любомльська районна партійна організація Політичної партії «Наш край» (Дибель Володимир Юрійович).

Любомльська районна організація Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина» (Куць Антоніна Петрівна) – Склянчук Надія Володимирівна.



Територіальний виборчий округ №20

Любомльська районна у Волинській області організація ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Чишій Вячеслав Олександрович) – Хоміч В’ячеслав Володимирович.

Любомльська районна організація Аграрної партії України ( Жолоб Анатолій Вікторович) – Мучак Віталій Миколайович.

Любомльська районна організація Політичної партії «Об’єднання “САМОПОМІЧ» (Строцюк Роман Євгенійович) – Дець Любов Леонтіївна.

Любомльська районна організація Радикальної партії Олега Ляшка в Волинській області (Фурманюк Антон Валерійович) – Веремчук Сергій Федорович.

Любомльська районна організація Політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» (Хом’як Олексій Адамович) – Загура Дмитро Васильович.

Любомльська районна організація Політичної партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі (Семенович Андрій Святославович).

Любомльська районна організація ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РОЗУМНА СИЛА» (Дзядук Олександр Григорович) – Швейда Людмила Кузьмівна.

Любомльська районна партійна організація ВО «СВОБОДА» (Духницький Сергій Анатолійович) – Загура Петро Андрійович.

Любомльська районна у Волинській області організація Політичної партії «Громадський рух «Народний Контроль» (Теребуха Валерій Григорович) – Горун Наталія Миколаївна.

Територіальна організація Політичної партії «Опозиційний блок» у Любомльському районі (Микитюк Валентин Павлович).

Любомльська районна партійна організація Політичної партії «Наш край» (Дибель Володимир Юрійович).

Любомльська районна організація Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина» (Куць Антоніна Петрівна) – Дем’янчук Дмитро Сергійович.

 



Територіальний виборчий округ №21

Любомльська районна у Волинській області організація ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Чишій Вячеслав Олександрович) – Боярчук Сергій Сергійович.

Любомльська районна організація Аграрної партії України ( Жолоб Анатолій Вікторович) – Литвинюк Тетяна Анатоліївна.

Любомльська районна організація Політичної партії «Об’єднання “САМОПОМІЧ» (Строцюк Роман Євгенійович) – Лук’янов Олександр Сергійович.

Любомльська районна організація Радикальної партії Олега Ляшка в Волинській області (Фурманюк Антон Валерійович) – Купира Катерина Вячеславівна.

Любомльська районна організація Політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» (Хом’як Олексій Адамович) – Свиновей Валентина Василівна.

Любомльська районна організація Політичної партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі (Семенович Андрій Святославович).

Любомльська районна організація ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РОЗУМНА СИЛА» (Дзядук Олександр Григорович) – Васейко Роман Кузьмович.

Любомльська районна партійна організація ВО «СВОБОДА» (Духницький Сергій Анатолійович) – Литвинюк Адам Миколайович.

Любомльська районна у Волинській області організація Політичної партії «Громадський рух «Народний Контроль» (Теребуха Валерій Григорович) – Матвейчук Павло Вікторович.

Територіальна організація Політичної партії «Опозиційний блок» у Любомльському районі (Микитюк Валентин Павлович).

Любомльська районна партійна організація Політичної партії «Наш край» (Дибель Володимир Юрійович).

Любомльська районна організація Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина» (Куць Антоніна Петрівна) – Романюк Галина Володимирівна.



Територіальний виборчий округ №22

Любомльська районна у Волинській області організація ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Чишій Вячеслав Олександрович) – Сидун Вадим Георгійович.

Любомльська районна організація Аграрної партії України ( Жолоб Анатолій Вікторович) – Кузьмичук Світлана Михайлівна.

Любомльська районна організація Політичної партії «Об’єднання “САМОПОМІЧ» (Строцюк Роман Євгенійович) – Яблонський Віталій Володимирович.

Любомльська районна організація Радикальної партії Олега Ляшка в Волинській області (Фурманюк Антон Валерійович) – Вавринчак Ольга Зіновіївна.

Любомльська районна організація Політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» (Хом’як Олексій Адамович) – Троць Микола Васильович.

Любомльська районна організація Політичної партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі (Семенович Андрій Святославович).

Любомльська районна організація ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РОЗУМНА СИЛА» (Дзядук Олександр Григорович).

Любомльська районна партійна організація ВО «СВОБОДА» (Духницький Сергій Анатолійович) – Здрок Юлія Віталіївна.

Любомльська районна у Волинській області організація Політичної партії «Громадський рух «Народний Контроль» (Теребуха Валерій Григорович) – Журавель Сергій Леонідович.

Територіальна організація Політичної партії «Опозиційний блок» у Любомльському районі (Микитюк Валентин Павлович).

Любомльська районна партійна організація Політичної партії «Наш край» (Дибель Володимир Юрійович).

Любомльська районна організація Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина» (Куць Антоніна Петрівна) – Новосад Тамара Іванівна.

 



Територіальний виборчий округ №23

Любомльська районна у Волинській області організація ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Чишій Вячеслав Олександрович) – Дитина Анатолій Іванович.

Любомльська районна організація Аграрної партії України ( Жолоб Анатолій Вікторович) – Фатенко Олексій Олексійович.

Любомльська районна організація Політичної партії «Об’єднання “САМОПОМІЧ» (Строцюк Роман Євгенійович) – Сіньков Олександр Георгійович.

Любомльська районна організація Радикальної партії Олега Ляшка в Волинській області (Фурманюк Антон Валерійович) – Мариньоха Леся Михайлівна.

Любомльська районна організація Політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» (Хом’як Олексій Адамович) – Сліпчук Андрій Васильович.

Любомльська районна організація Політичної партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі (Семенович Андрій Святославович) – Ільїн Олег Анатолійович.

Любомльська районна організація ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РОЗУМНА СИЛА» (Дзядук Олександр Григорович) – Ющук Григорій Олександрович.

Любомльська районна партійна організація ВО «СВОБОДА» (Духницький Сергій Анатолійович) – Шоцька Тетяна Юріївна.

Любомльська районна у Волинській області організація Політичної партії «Громадський рух «Народний Контроль» (Теребуха Валерій Григорович) – Джей Олександр Сергійович.

Територіальна організація Політичної партії «Опозиційний блок» у Любомльському районі (Микитюк Валентин Павлович).

Любомльська районна партійна організація Політичної партії «Наш край» (Дибель Володимир Юрійович).

Любомльська районна організація Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина» (Куць Антоніна Петрівна) – Лук’янов Сергій Дмитрович.



Територіальний виборчий округ №24

Любомльська районна у Волинській області організація ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Чишій Вячеслав Олександрович) – Оксентюк Сергій Володимирович.

Любомльська районна організація Аграрної партії України ( Жолоб Анатолій Вікторович) – Шоцький Олександр Олександрович.

Любомльська районна організація Політичної партії «Об’єднання “САМОПОМІЧ» (Строцюк Роман Євгенійович) – Капітула Віктор Васильович.

Любомльська районна організація Радикальної партії Олега Ляшка в Волинській області (Фурманюк Антон Валерійович) – Склянчук Віра Володимирівна.

Любомльська районна організація Політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» (Хом’як Олексій Адамович) – Капітанюк Іван Петрович.

Любомльська районна організація Політичної партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі (Семенович Андрій Святославович).

Любомльська районна організація ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РОЗУМНА СИЛА» (Дзядук Олександр Григорович) – Богуш Василь Васильович.

Любомльська районна партійна організація ВО «СВОБОДА» (Духницький Сергій Анатолійович) – Сулік Ростислав Васильович.

Любомльська районна у Волинській області організація Політичної партії «Громадський рух «Народний Контроль» (Теребуха Валерій Григорович) – Лонюк Віталія Вікторівна.

Територіальна організація Політичної партії «Опозиційний блок» у Любомльському районі (Микитюк Валентин Павлович).

Любомльська районна партійна організація Політичної партії «Наш край» (Дибель Володимир Юрійович).

Любомльська районна організація Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина» (Куць Антоніна Петрівна) – Лис Лілія Олексіївна.



Територіальний виборчий округ №25

Любомльська районна у Волинській області організація ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Чишій Вячеслав Олександрович) – Клекоцюк Петро Петрович.

Любомльська районна організація Аграрної партії України ( Жолоб Анатолій Вікторович) – Дидик Тетяна Володимирівна.

Любомльська районна організація Політичної партії «Об’єднання “САМОПОМІЧ» (Строцюк Роман Євгенійович) – Грицюк Олександр Іванович.

Любомльська районна організація Радикальної партії Олега Ляшка в Волинській області (Фурманюк Антон Валерійович) – Пасаман Олександр Володимирович.

Любомльська районна організація Політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» (Хом’як Олексій Адамович) – Якимук Ярослав Іванович.

Любомльська районна організація Політичної партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі (Семенович Андрій Святославович).

Любомльська районна організація ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РОЗУМНА СИЛА» (Дзядук Олександр Григорович) – Оніщук Петро Миколайович.

Любомльська районна партійна організація ВО «СВОБОДА» (Духницький Сергій Анатолійович) – Прокоса Сергій Юрійович.

Любомльська районна у Волинській області організація Політичної партії «Громадський рух «Народний Контроль» (Теребуха Валерій Григорович) – Савош Руслана Вікторівна.

Територіальна організація Політичної партії «Опозиційний блок» у Любомльському районі (Микитюк Валентин Павлович).

Любомльська районна партійна організація Політичної партії «Наш край» (Дибель Володимир Юрійович) – Дейнеко Людмила Петрівна.

Любомльська районна організація Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина» (Куць Антоніна Петрівна) – Козачук Віталій Петрович.

 



Територіальний виборчий округ №26

Любомльська районна у Волинській області організація ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Чишій Вячеслав Олександрович) – Павловій Богдан Васильович.

Любомльська районна організація Аграрної партії України ( Жолоб Анатолій Вікторович) – Чечель Олег Володимирович.

Любомльська районна організація Політичної партії «Об’єднання “САМОПОМІЧ» (Строцюк Роман Євгенійович) – Семенюк Олександр Григорович.

Любомльська районна організація Радикальної партії Олега Ляшка в Волинській області (Фурманюк Антон Валерійович) – Кущик Олена Сергіївна.

Любомльська районна організація Політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» (Хом’як Олексій Адамович) – Карпович Ірина Валеріївна.

Любомльська районна організація Політичної партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі (Семенович Андрій Святославович).

Любомльська районна організація ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РОЗУМНА СИЛА» (Дзядук Олександр Григорович) – Левданський Олександр Васильович.

Любомльська районна партійна організація ВО «СВОБОДА» (Духницький Сергій Анатолійович) – Сіжук Світлана Василівна.

Любомльська районна у Волинській області організація Політичної партії «Громадський рух «Народний Контроль» (Теребуха Валерій Григорович) – Кухарук Віра Григорівна.

Територіальна організація Політичної партії «Опозиційний блок» у Любомльському районі (Микитюк Валентин Павлович).

Любомльська районна партійна організація Політичної партії «Наш край» (Дибель Володимир Юрійович).

Любомльська районна організація Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина» (Куць Антоніна Петрівна) – Васейко Олена Миколаївна.

Читайте також:

2 Коментарів Хто потрапив до списків кандидатів у депутати Любомльської ОТГ

  1. ЗАПИТАЙТЕ ТИХ ІЗБРАНИХ.ВОНИ ОКРІМ ДЕПУТАТСТВА-МАЮТЬ СВІЙ БІЗНЕС.ТОДІ ЯК ТО ЗРОЗУМІТИ-ЗАХИСТИТИ СВІЙ БІЗНЕС ДЕПУТАТСТВОМ. ТАК ПОНІМАТЬ.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*