Пятниця, 10 травня 2019,09:08

Громади Волині “заробили” на туризмі понад 180 тисяч

07.06.2018 / Новини

Упродовж п’яти місяців 2018 року місцеві громади Волині отримали 180,3 тисячі гривень туристичного збору.

Із загальної суми надходжень 107,6 тисячі гривень сплачено фізичними особами-суб’єктами підприємництва. Юридичні особи за цей час сплатили 72,7 тисячі гривень цього місцевого збору, – інформує в ГУ ДФС у Волинській області.

“Волинь має особливий туристичний потенціал. Власники готелів, кемпінгів та інших приміщень, де громадяни тимчасово проживають під час відпочинку, повинні врахувати, що вони зобов’язані перераховувати визначені рішенням органів місцевого самоврядування суми туристичного збору до бюджету відповідної територіальної одиниці. Суб’єкти підприємництва використовують з комерційною метою потенціал та можливості території, тому повинні в межах чинного законодавства подбати про наповнення бюджету”, – наголошує в.о. начальника ГУ ДФС у Волинській області Віталій Чуй.

Посадовець додав, що органи місцевої влади теж повинні пильнувати, щоб всі підприємливі особи в період курортного сезону здійснювали діяльність з офіційної державною реєстрацією та сплачували визначені законом платежі до бюджету.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*