Громади Любомльського та Шацького районів можуть взяти участь у проєкті із розвитку місцевого самоврядування

21.01.2020 / Новини

Десять громад у п’яти областях України будуватимуть власні історії успіху місцевого самоврядування. Це стане можливо завдяки підтримці швейцарсько-української Програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP).

Про це повідомляє пресслужба програми.

Громади обиратимуть на відкритому конкурсі у цільових регіонах Програми EGAP: Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Одеській та Луганській областях. Відбір завершиться у лютому 2020, а заявки на участь від громад прийматимуть до кінця січня.

Підтримка громад, зокрема, здійснюватиметься шляхом впровадження у регіонах кращих практик країн ЄС у сфері електронного урядування, навчання представників органів державної владита громадських активістів, наданняпрограмного забезпечення та обладнання.

Серед ключових критеріїв відбору громад при цьому є готовність органу місцевого самоврядування до побудови довірливої і прозорої комунікації з громадою, інтенсивного впровадження інформаційних технологій та можливість співфінансування спільних заходів в межах проєкту.

«Головною ідеєю проєкту єпідвищення спроможності органів місцевого самоврядування та стимулювання розвитку громадянського суспільства на прикладі невеликих громад і забезпечення при цьому впровадження найсучасніших цифрових технологій не лише у роботу органу влади та процеси надання публічних послуг, але також і у механізми взаємодії влади із громадянами. У комплексі все це має призвести до налагодження ефективного діалогу між владою та громадою у постійному, «щоденному» режимі», – зазначає керівник Програми EGAP Олена Саєнко.

Очікується, що історії успіху пілотних громад стануть прикладами для наслідування, і вже у 2021 році кількість громад – учасників проєкту збільшиться.

Більше інформації про конкурс можна дізнатись на сайті Програми EGAP: https://egap.in.ua/novyny/prohrama-egap-oholoshuie-konkurs-hromad/

Отримати відповіді щодо подання заявок на участь у конкурсі можна під час скайп-колу, що відбудеться 22 січня о 15 годині.

Реєстрація відкрита за посиланням:https://bitly.su/r7X5FT

Довідково:

Швейцарсько-українська Програма «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та фінансується Швейцарською агенцією розвитку і співробітництва.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*