Середа, 20 лютого 2019,13:26

Голову Шацького райсуду тимчасово відсторонили від посади

14.06.2018 / Новини

Вища рада правосуддя тимчасово відсторонила від правосуддя голову Шацького районного суду Волинської області Наталію Сушик, яку детективи НАБУ підозрюють в одержанні неправомірної вигоди.

Таке рішення було ухвалено на засідання ВРП сьогодні, 14-го червня, за результатами розгляду відповідного клопотання, повідомляє “Слово і Діло”.

Заступник генерального прокурора-керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький подав клопотання про тимчасове відсторонення Сушик від правосуддя в зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

Ще 28 квітня Холодницький склав повідомлення про підозру Сушик за ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України (прохання і одержання неправомірної вигоди), яке їй вручили того ж дня.

Мотивуючи необхідність тимчасового відсторонення судді від правосуддя, керівник САП зазначив в клопотанні, що подальше перебування Сушик на посаді судді може привести до негативних наслідків, а саме: вона зможе знищити або спотворити документи, які можуть бути доказами вчинення кримінального правопорушення; матиме можливість впливати на свідків у кримінальному провадженні та протиправно перешкоджати кримінального провадження іншим способом тощо.

Читайте також:

4 Коментарів Голову Шацького райсуду тимчасово відсторонили від посади

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*