Неділя, 19 січня 2020

Головненська громада вітала працівників лісу

15.09.2019 / Новини

Щорічно у третю неділю вересня в Україні відзначають День працівника лісу – професійне свято працівників лісового господарства, лісової, деревообробної промисловості України. Тож, напередодні, 13 вересня, з цієї нагоди відбулись урочистості в актовій залі Головненського лісництва ДП «Любомльський лісгосп».

Про це йдеться на сторінці Головненської ОТГ у соцмережах.

За сумлінну та плідну працю на користь територіальної громади в галузі лісового господарства, високу професійну майстерність, особистий внесок у розвиток і підвищення ефективності лісового виробництва та з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу – голова Головненської селищної ради Микола Демедюк відзначив почесними подяками та цінними подарунками найкращих працівників підприємства – Василя Гайового (майстра лісу Крушинецького лісництва), Олександра Мороза (майстра лісу Головненського лісництва), Сергія Мороза (помічника лісничого Чорноплеського лісництва).

Працівники «Центру культури, дозвілля, спорту та туризму» Головненської селищної ради зі щирою гостинністю завітали на свято та подарували незабутній настрій усім присутнім. Лунали музичні вітання від народного аматорського чоловічого вокального ансамблю «Соколи», фольклорного колективу «Яворник» та Василя Солодухи.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*