“Годі сидіти біля корита”, – військовий з Нововолинська зверувся до Сапожнікова. ВІДЕО

28.07.2020 / Відео, Новини

Активні мешканці Нововолинська продовжують у соцмережах публікувати свої звернення до міського голови Віктора Сапожнікова. Підтримуючи флешмоб #НесинБалоги, люди висловлюють своє невдоволення діючою міською владою. 

Підтримав акцію і військовий-контрактник з Нововолинська Микола Здрок. Його відео-звернення розмістив Микола Бондар на своїй сторінці у Фейсбуці, – пише Нововолинський інформаційний портал.

“Хватить уже сидіти біля того корита. Не треба у відео розказувати, що ви наробили там. Адже те, що ваш кум кладе поганий асфальт – це факт, те, що ви отримуєте відкати – це теж факт”, – зазначив Микола Здрок.

Тому військовий порадив меру Нововолинська “фільтрувати свій базар” та робити щось добре для людей і Нововолинська.

Нагадаємо, нещодавно громадський діяч, помічник-консультант народного депутата Ігоря Гузя Борис Карпус просив підтримати флешмоб #НесинБалоги усіх молодих та активних людей, які змогли своїми силами досягти чогось у житті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ідіть на пенсію, місту не потрібні такі керівники, – уродженка Нововолинська Сапожнікову. ВІДЕО

Організувати таку акцію Бориса спонукали слова мера Нововолинська на його адресу. Зокрема, як зазначає Борис, міський голова натякає, що молоді люди не можуть прийти до влади і керувати містом. І якщо ти не чийсь син, то успіху в життя не досягнеш. Щоб довести, що це не так, активіст і започаткував флешмоб.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*