Неділя, 14 квітня 2019,22:20

Google відзначає 20-й день народження: 10 несподіваних фактів

14.09.2018 / Новини

Компанії Google виповнюється 20 років. І пошуковик Google продовжує зберігати провідні позиції у всьому світі. У житті багатьох українців він займає не останнє місце, адже, за статистичними даними, більше 55% наших співвітчизників користуються інтернетом. За цей час в опціях відомого пошуковика з’явилося безліч інновацій, про які відомо не кожному користувачу. Українські Новини підготували список найнесподіваніших і цікавих функцій, можливостей і фактів про Google, пишуть Українські новини.

1. Якщо ввести в рядок пошуку слово solitaire, то з’явиться пасьянс “Косинка”. Так що, якщо з якоїсь причини на вашому комп’ютері видалені стандартні гри, то можна скористатися версією від Google. Теж саме зі ще однією класичною грою – хрестики-нулики. Щоб запустити онлайн-версію, потрібно ввести в рядок пошуку tic tac toe.

2. За рік на Google з’являється близько 1000 “дудлів” – малюнків, присвячених якій-небудь темі, вбудованих в логотип компанії. Перший “дудл” повідомляв, що засновники компанії поїхали на фестиваль і не зможуть оперативно реагувати на технічні проблеми.

3. Якщо під рукою немає калькулятора і не хочеться запускати окрему програму на комп’ютері або телефоні, на допомогу прийде вбудований у пошуковик калькулятор із розширеними функціями. Досить вбити слово “калькулятор” на будь-якій мові в полі пошуку.

4. Якщо складно вирішити, чим би перекусити, можна запитати поради у Google і порівняти дві страви. Для цього треба на головній сторінці пошуковика ввести назву страв англійською, наприклад Pasta vs. Burger, і натиснути на кнопку “Мені пощастить!”. Так ви потрапите на сторінку, де ці та інші готові страви можна порівняти між собою.

5. Кожні 12 місяців співробітники можуть попросити новий смартфон, хоча, як правило, їх і так їм дарують на свята.

6. Якщо відключений інтернет, можна пограти з динозавром. Коли переривається з’єднання, в браузері Google Chrome з’являється гра про пригоди 2D-динозавра Стіва. Щоб запустити гру, потрібно просто натиснути на “пробіл”.

7. На зорі історії Google абсолютно всі меблі в компанії була з IKEA, тому що засновники компанії намагалися заощадити, і тому купували найдешевші меблі, які тільки могли знайти.
8. Засновникам Google Сергію Бріну та Ларі Пейджу належить лише 16% акцій компанії. Ці 16% забезпечують їм сукупний статок у $46 млрд.

9. Якщо ви стежите за фігурою і вам потрібно розраховувати харчову цінність продуктів та напоїв, спробуйте спеціальні картки Google. Просто напишіть “харчова цінність” і назву продукту або напою у полі пошуку.

10. Написавши в полі пошуку “What sound does a zebra make”, можна почути, які звуки видає зебра та інші тварини і птахи, наприклад кит або єнот. Зверніть увагу: запити потрібно вводити англійською мовою.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*