Футбольний поєдинок між командами Любомля та Вишнева (ФОТОРЕПОРТАЖ). Турнірна таблиця

12.06.2016 / Новини, Спорт

Футбольне протистояння між командами Любомля та Вишнева закінчилося з рахунком 4:0.

Сьогодні, 12-го червня, на стадіоні “Колос” м. Любомля відбувся матч Чемпіонату району з футболу між командами Любомля та Вишнева, який любомльчани виграли в “суху” – 4:0.

Упродовж гри футболісти як і з Любомля, так і з Вишнева мали хороші моменти забити м’яч у ворота суперника, проте ситуації рятували воротарі. Особливо голкіпер з Вишнева, який декілька вражаючих атак відбивав так вміло, що вболівальники  радо аплодували.

Відкрили рахунок господарі поля наприкінці першого тайму. Відзначився Андрій Музичук.

На початку другого тайму любомльчани знову влучають у ворота суперників. Гол забиває Іван Різенко.

Наприкінці другого тайму суддя матчу призначив пенальті у ворота вишнівчан, і наймолодший (16 років) гравець команди Любомля Василь Тахасюк успішно його реалізував.

Наприкінці матчу Іван Різенко забиває ще один гол, рахунок стає 4:0.

Сьогодні ж завершився 5-й тур Чемпіонату Любомльського району з футболу. Команди завершили цей тур з такими результатами:

“Ветеран” – Головне 1:1

Олеськ – Піща 2:3

Любомль – Вишнів 4:0

Машів – Полапи 0:2

“Мрія” – Згорани 0:2

У підсумку турнірна таблиця зараз виглядає так.

Безымянный

Наступної неділі, 19-го червня, у 6-ому турі Чемпіонату Любомльського району з футболу зустрінуться: