Футбольний клуб “Світязь” “виповзає” з кризи

06.06.2017 / Новини, Спорт

Поступово “виповзає” з кризи шацький «Світязь», який бере участь у чемпіонаті області з футболу.

Причина цього – підсилення складу команди.

Про це пише  “Район.Шацьк” з посиланням на «Шацький край».

У заявці «Світязя» навіть Параолімпійський чемпіон 2016 року Віталій Романчук, а також здібна молодь з обойми луцької «Волині». Змагаючись у втішному турнірі групи 2 за 11-18 місце шачани в останньому турі поклали на лопатки «Турію» з Затурців з рахунком 5:2 (юнаки – 4:2). Це дало змогу команді покинути останню сходинку в таблиці, обійшовши свого недільного опонента на одне очко.

У поєдинку з «Турією» шачани легко та невимушено виграли перший тайм з рахунком 2:0. Ніякої тривоги не віщував і початок другої половини матчу, поки на 51 хвилині не було вилучено нашого голкіпера Михайла Голядинця за гру руками поза межами штрафного майданчика. Суперник відразу реалізував штрафний удар. Здавалося що…

Але «Світязь» впорався з нервами і впевнено довів поєдинок до переможного кінця. Наступний свій календарний матч (10 чи 11 червня) «Світязь» проведе у гостях в Затурцях, де тамтешня «Турія» спробує реваншуватися за поразку в Шацьку.