Футбол: шачани зазнали першої поразки

06.10.2019 / Новини, Спорт

Командна «Шацьке УДЛГ», яка виступає у першій обласній футбольній лізі, вперше у цьому сезоні зазнала гіркоти поразки. У домашньому матч п’ятого туру, який шачани проводили у Любомлі, їм протистояв маневицький «Будівельник».

Наприкінці першого тайму господарі отримали гол «у роздягальню» — відзначився гравець «Будівельника» Богдан Мізюк.

Наступне взяття воріт глядачі побачили аж через 40 хвилин — незадовго до фінального свистка Ігор Кедик відновив рівновагу. Справжнім шоком для шачан стали останні секунди матчу, коли вже згаданий Богдан Мізюк забив переможний гол — 2:1 на користь «Будівельника».

У наступному турі «Шацьке УДЛГ» зустрінеться на виїзді з копачівським «Торпедо» (Рожищенський район).