Субота, 13 квітня 2019,11:22

Фото дня: у Любомлі прибирали парк Саманти Сміт

Сьогодні, 18-го квітня, за ініціативи публічної бібліотеки Любомльської міської ради відбулося прибирання міського парку Саманти Сміт, що приурочене до Всеукраїнського дня довкілля.

Захід розпочався о 10:00 годині ранку. Підтримати акцію “Довкілля для майбутнього: збережемо світ в якому живемо” прийшли підтримати працівники бібліотеки для дорослих, бібліотеки для дітей, учні Любомльського професійного ліцею та працівники районного сектору з питань пробації, – інформує сайт Любомльської книгозбірні.

Учасники заходу збирали сміття, почистили територію від бур’янів та старого гілля. Багато непотребу було у ставках, що розташовані у парку. Все це сміття довелося витягувати із води.

Вразила величезна кількість пляшок, які, на думку прибиральників, залишили після себе любителі порибалити, за принципом зловив рибку – засміти місце де її зловив. До речі у двох виловлених пляшках був невеличкий мальок.

Загальний результат акції – це біля десятка величезних мішків зі сміттям, гілля та бур’яни у купках, та чистий парк Саманти Сміт, яким тепер захочеться гуляти та відпочивати. А все зібране сміття вивезли працівники Любомльського комунального господарства.

“Чисто не там де прибирають, а там де не смітять”, – підсумовують учасники акції.

2 Коментарів Фото дня: у Любомлі прибирали парк Саманти Сміт

 1. Ну молодці що прибрали. А звідки така назва? в нас шо нема своїх назв? Котигорошко або парк Ромашка і тд. тоді вже не вулиці а авеню подавайте.. як до такого додуматись? в Америці наприклад до такого б не додумались. там свое цінують..

 2. Таку назву йому дали,
  оскільки закладали в період чергового загострення
  відносин між Радянським Союзом та США на початку
  80-тих років минулого століття. В цей час у багатьох
  країнах світу поширювався рух за роззброєння та мир,
  а першим посланцем, яка прибула з цією місією до СРСР,
  була юна американка Саманта Сміт. Джерело: Газета “Наше життя”№27 стор. 1 (фотофакт) від 9 квітня 2015 року.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*