Фото дня| Осінній Світязь, оповитий туманом

Фотографка із Шацька показала атмосферні фото осіннього озера Світязь, оповитого туманом й схожого на Арктику.

«Сьогодні озеро Світязь було надто мовчазним, його накрив густий туман, куди не міг увірватися навіть легкий вітерець. А дивлячись по діагоналі, зовсім не було видно смугу горизонту, острів і той зник в імлі, лише в серпанку ледве виднівся почорнілий очерет. Та найбільше Світязь нагадував Арктику, скупчена піна від вчорашніх хвиль лежала, мов сніг, а неосяжний туман стояв стіною так, начебто насувалась хуртовина.

Милуватися простором озера можна вічно, незважаючи на холод глибокої осені”, – зазначила в соцмережах фотографка Евеліна Євдокимова.

Окрім того, вона закликає людей припинити постити невдалі світлини обмілілого озера, адже цим не зарадиш проблемі, а лише відштовхнеш туристів. Питаннями обміління водойм мають займатися спеціалісти.

“На жаль я, стала свідком неприємної розмови чоловіка, котрий говорив по вебкамері: «Ти подивися, подивися на цей страшний Світязь, вода висохла біля берега, це жахливо, я відійшов аж на -надцять» метрів, та то катастрофа».

Звертаюся до всіх, хто подібно робить або поширює ганебну інформацію понад 2-3 місяці щодо обміління озер. Люди, ПРИПИНІТЬ так чинити, ви не покращите ситуацію, публікуючи на весь світ некрасиві і невдалі фото водойм, а лише погіршите!!! А особливо туристичні сторінки і групи в соціальних мережах. Хто ж сюди літом приїде???

Про Шацькі озера і так не уся країна знає, а через ваші негативні «пости» і фото перестануть їхати і ті, що знають. За цим станом слідкують спеціалісти, науковці і працівники ШНПП, які компетентні в даному явищі.

Я дуже обурена таким ставленням людей до середовища і місцевості, у яких вони живуть. Адже природа, яка вас оточує, є тим самим вашим будинком і подвір’ям. Ви ж не фотографуєте свою оселю з підписом «Гляньте на цю облуплену хату», а це на кшталт.

Тому, думаю, мій пост побачить якнайбільше мешканців нашого Шацького поозер’я», – додала у дописі авторка фото .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*