Фото дня| Любомльчани у вишиванках сто років тому

Директор Любомльського краєзнавчого музею Юрій Фініковський оприлюднив столітні фото любомльчан у вишиванках.

“Жителі м.Любомль у вишиванках — українському національному одязі. Фото 20-30-х рр., м.Любомль. Дуже гарно і колоритно!”, – повідомляє Фініковський.

Зауважимо, що цьогоріч День вишиванки в Україні припадає саме на 21 травня. У зв’язку з обмежувальними заходами на період поширення коронавірусної інфекції, цього року масових заходів проводитися не буде. Проте свято матиме певне тематичне спрямування,  обіцяє бути насиченим низкою цікавих онлайн акцій.

Як повідомляє оргкомітет Всесвітнього дня вишиванки, 2020 рік присвячується українській родині та родоводу. У такий спосіб організатори свята прагнуть заповнити пустку в інформаційному просторі й привернути увагу українців до того, що кожен український рід є частиною кореня, з якого виростає Україна.

Відзначення дня народження С. Петлюри в Домі Польському м. Любомль. В центрі портрет і жовто-блакитний прапор з тризубом. 1938 р.
Учасники хору м. Любомль: Галина Трофимович, Лідія Мосієвич, невідома, Марія Мосієвич, Раїса Булавка. Другий ряд: Зоя Дроздович, Галина Гоцалюк (с. Борки), Євгенія Мосієвич. Сидять: Люба Сацюк, Віра Нащоцька, Ольга Сацюк. 1930-ті роки.
Учасники українського аматорського гуртка м. Любомль. Зліва направо верхній ряд: Мохнюк Олена, керівник хору Пашкевич Леонід, Оліферович, Сацюк Люба. Середній ряд: Мосієвич Євгенія, Погодічева Єлизавета, Мосієвич Ніна. Нижній ряд: Мосієвич Надія, Мосієвич Лідія. 1930-ті роки.

1 Коментар Фото дня| Любомльчани у вишиванках сто років тому

  1. Я з великою над!ею вчитуюся та вдивляюся в ПР!ЗВЫЩА – з ВЕЛИКОЮ над!ею побачити ЦИОСЬ, чи КАМЕЦЬ ! Це мо! далек! родич!, як! по держпрограм!, ще в 1910 роках переселилися в СИБ!Р – Хабаровський край…з с.Куснища, Володимирського пов!ту, Загорянсько! волост!, Волинсько! губерн!!. Може хтось з такими призв!щами В!ДГУКНЕТЬСЯ ??? Можливо знайдуться мо! родич! в церковних записах ? ПРОШУ ВАС! ДОПОМОЖ!ТЬ, БУДЬТЕ ЛАСКА! Поговор!ть з Циось Дашею (Клевань), можливо ВОНА в!дгукнеться, можлыво ВОНА щось знае …? Так хочеться побувати на земл! предк!в, а ще б!льше побачити сво!х р!дних … З повагою до ВАС – Микола. Плекаю над!ю на ВАС!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*