Субота, 28 березня 2020

Фіскали візьмуться за волинські лісгоспи

27.08.2018 / Новини

Волинські фіскали проаналізували діяльність місцевих підприємств, які експортують ліс, встановили потенційні ризики несплати податків та включили до плану-графіку документальних перевірок на 2018 рік 11 суб’єктів господарювання.

Про це повідомили у прес-службі волинських фіскалів.

Зокрема, у серпні розпочали документальні перевірки 5 приватних підприємств. А у вересні волинські фіскали перевірятимуть 6 волинських лісгоспів.

“У рамках виконання доручення Кабміну щодо посилення заходів з протидії незаконному вивезенню лісоматеріалів на основі інформаційних баз ДФС ми сформували та проаналізували перелік експортерів деревини та вивчили можливі ризики несплати податків цієї категорією платників. Причетність включених до плану – графіку перевірок суб’єктів господарювання до незаконного вивезення лісоматеріалів можна достеменно з’ясувати лише в ході документальної перевірки. Перевірки експортерів лісу розпочато після якісного опрацювання інформаційно-аналітичних ресурсів, тому очікуємо на вагомий результат цих контрольно-перевірочних заходів”, – зазначила начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівниця волинських фіскалів наголосила, що фахівці ГУ ДФС у Волинській області також беруть участь у спільних перевірках 8 лісових господарств області, що розпочаті у серпні на виконання доручення Уряду.

До складу цих спеціально створених робочих груп для проведення спільних перевірок лісових господарств входять представники ДФС, Держаудитслужби, Держекоінспекції, Держлісагентства, Держгеокадастру, Національної поліції та Держприкордонслужби.

“Тобто, комплекс заходів контрольно-перевірочного характеру щодо платників, діяльність яких пов’язана з вирубуванням лісів та експортом лісоматеріалів, дозволить не лише зупинити діючі схеми незаконного експорту, а й попередити зловживання в майбутньому”, – підсумувала Світлана Савчук.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*