06.11.2016 / Новини, Спорт

У неділю, 6-го листопада, завершився Кубок Любомльського району з футболу. Перемогу здобула команда Машева.

Попри негоду прибула чимала кількість вболівальників з усього району. Дрібні конфлікти між фанатами, задимлене футбольне поле та пітніки просто у фанзоні. Таким був перший тайм вирішального матчу. Рахунок так і не відкрили.

Другий тайм поєдинку розпочався з результатом 2:0 на користь машівчан. Учасники ФК “Полапи” спробували зрівняти рахунок. Однак встигли забити у відповідь суперникам лише один гол.

У підсумку в запеклій, але рівносильній, боротьбі команда Машева обіграла збірну Полап з результатом 2:1.

=== Забивали: ===

• Ярослав Ткач (ФК “Полапи”)

• Петро Салуха(ФК “Машів”)

• Ігор Зелінський (ФК “Машів”)

Зауважимо, що у фіналі Кубку частину гравців ФК “Машів” становили футболісти ФК “Рубіж” (Любомль).  До складу ж ФК “Полапи” увійшли деякі жителі Куснищ.

Несподіванкою матчу стали запалені фаєри у фанзоні, що утворили тимчасову димову завісу на стадіоні та стали таким собі “класичним” футбольним шоу.

Фото з матчу ФК “Машів”- ФК “Полапи” у Любомлі.

img_2928img_2936img_2938img_2939img_2941img_2942img_2952img_2954img_2955img_2957img_2958img_2959img_2960img_2963img_2964img_2965img_2967img_2968

1 Коментар Фінал Кубку Любомльського району з футболу у супроводі різнобарвної димової завіси (ФОТО)