Фахівці служби зайнятості шукають шляхи працевлаштування осіб, яких скоротять з посад Любомльської РДА

22.11.2019 / Новини

Фахівці Любомльської районної філії Волинського обласного центру зайнятості продовжують проводити заходи, спрямовані на профілактику безробіття у зв’язку із запланованим вивільненням працівників у Любомльській РДА та її управліннях і відділах.

Нагадаємо, у зв’язку з переходом функцій районних державних адміністрацій до об’єднаних територіальних громад розпочався процес оптимізації РДА. На Любомльщині з початку наступного року понад 20 осіб ризикують залишитися без роботи через скорочення посад.

20 листопада була проведена зустріч з керівництвом та працівниками Любомльської РДА. Голова адміністрації Олександр Устименко зазначив, що незважаючи на невизначеність на сьогоднішній день із майбутнім штатним розписом, процесу вивільнення не уникнути, – інформує служба зайнятості.

Для того, щоб якомога більше пом’якшити цей процес, на допомогу прийде служба зайнятості. Директор Любомльської районної філії Волинського ОЦЗ Юрій Ліпич наголосив, що не потрібно чекати моменту звільнення, фахівці служби зайнятості вже сьогодні готові провести профілювання, підібрати прийнятні варіанти роботи як у Любомльському районі, так і за його межами, у разі віддаленого працевлаштування допоможуть поспілкуватися з роботодавцем шляхом скайп-співбесіди.

Заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Леся Матяшук ознайомила присутніх з комплексом послуг, які надає державна служба зайнятості, особливостями призначення та виплати допомоги по безробіттю.


На наступній зустрічі домовились провести анкетування працівників, які будуть фактично вивільнені, для з’ясування їх намірів щодо подальшої зайнятості.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*