Четвер, 21 березня 2019,05:52

Фахівці виявили небезпечний вірус в додатках Google Play

28.04.2018 / Новини

Розробник антивірусів “Доктор Веб” попередив про появу в магазині Google Play ігор та додатків із вбудованою шкідливою програмою Android.RemoteCode.152.origin.

Від неї могли постраждати мільйони користувачів, – пише сайт 24.

Після проникнення на смартфон або планшет жертви троян непомітно викачує та запускає додаткові модулі, включаючи рекламні плагіни. З їх допомогою шкідлива програма завантажує невидимі оголошення та натискає на них. В результаті, зловмисники отримують певну грошову винагороду.

Вірус співпрацює з мобільною маркетинговою мережею AppLovin, через яку також завантажує рекламні оголошення для отримання додаткового доходу.

Після першого запуску інфікованого додатка троян автоматично починає роботу через певні інтервали часу та самостійно активується після кожнго перезавантаження мобільного пристрою. Для роботи вірусу не потрібно, щоб власник смартфона або планшета постійно використовував спочатку заражену програму.

На сьогоднішній день додатки з трояном були завантажені з магазину Google Play в цілому більше 6,5 мільйонів разів. “Доктор Веб” вже передав в Google відомості про ці програми.

 

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*