Середа, 26 лютого 2020

Facebook дозволив видаляти відправлені смс

06.02.2019 / Новини

Соцмережа Facebook запустила функцію, яка дозволяє видаляти надіслані повідомлення для усіх користувачів.

Про це пише theБабель, посилаючись на Mashable.

Ця функція з’явилася в останній версії програми Messenger для iOS і Android. Щоб нею скористатися, достатньо натиснути на повідомлення в розмові й обрати опцію “видалити”. Потім додаток запитає, чи хочете ви видалити повідомлення для всіх чи тільки для себе (останній варіант зберігає повідомлення видимим для інших учасників бесіди, приховуючи його від вас).

Варто відзначити, що користувач зможе видалити своє повідомлення тільки протягом перших 10 хвилин після його відправки. Після цього часу функція працювати перестане.

Як пише видання, Facebook почав роботу над функцією unsend у квітні минулого року. Тоді стало відомо, що багато старих повідомлень голови компанії Марка Цукерберга в Facebook таємничим чином зникли через роки після відправки. Компанія пояснила, що їх видалили через раніше нерозкриту політику зберігання повідомлень, яку соцмережа впровадила у 2014 році.

У Facebook вибачилися за те, що зробили цю функцію доступною тільки для своїх керівників, і заявили, що нададуть її всім користувачам Messenger.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*