Субота, 17 серпня 2019

Євросоюз виділить гроші на українсько-білоруську прикордонну співпрацю

30.11.2017 / Новини

Європейський союз виділяє 3,3 млн євро для реалізації програми українсько-білоруського прикордонного співробітництва.

Про це “Європейській правді” повідомили у програмі підтримки територіального співробітництва країн Східного партнерства (EaPTC).

Напередодні лідери 18 транскордонних партнерств зібралися в Києві, де підписали грантові контракти в рамках програми територіального співробітництва Білорусь – Україна, яка є частиною EaPTC.

Тематично 18 відібраних проектів націлені на покращення умов життя місцевих громад, вирішення проблем навколишнього середовища, зайнятості, охорони здоров’я, підтримку культурних, освітніх і спортивних ініціатив в обох країнах.

“Регіони розвивають політичну і економічну співпрацю з сусідами, спираючись на загальні інтереси і на самостійно розроблені програми і концепції. Сподіваємося, це значно зміцнить прикордонні зв’язки”, – зауважила Оксана Гришкевич, директор департаменту державних інвестиційних проектів і підтримки розвитку міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Метою програми територіального співробітництва країн Східного партнерства є створення сприятливих умов для розвитку транскордонного співробітництва з урахуванням специфіки кожної території.

Загальний внесок Євросоюзу в рамках програми EaPTC становить 12.5 мільйонів євро.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*