Субота, 25 травня 2019,04:09

Європарламент підтримав заборону пластикового посуду

11.10.2018 / Новини

Комітет Європарламенту з питань довкілля підтримав заборону одноразового пластикового посуду в Євросоюзі з 2021 року.

Про це зазначається у повідомленні на сайті Європейського парламенту.

Відповідно до плану, одноразові пластикові вироби, такі як вушні палички, столові прибори, трубочки, тарілки, мішалки для напоїв та тримачі повітряних кульок будуть заборонені у Європейському союзі з 2021 року.

Таке рішення погодив 51 член комітету, 10 виступили проти, 3 утрималися. Депутати додали до списку заборон тонкі поліетиленові пакети, вироби із пластмас, які розкладаються під дією кисню, та контейнери для швидкого харчування з пінополістиролу.

Також державам-членам пропонують скоротити до 2025 року використання низки інших виробів, для яких немає альтернативи. До таких предметів належать одноразові коробки для бургерів, харчові контейнери для фруктів, овочів, десертів або морозива.

У планах держав-членів – розробка національних планів щодо заохочення використання продуктів, придатних для багаторазового використання, а також повторного використання та переробки.

Пластикові вироби, такі як пляшки для напоїв, необхідно буде збирати окремо і переробляти у обсязі 90% до 2025 року. Затверджена комітетом доповідь буде винесена на голосування пленарної сесії Європарламенту 22-25 жовтня 2018 року.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*