Вівторок, 15 січня 2019,01:52

Єврокомісія розгляне питання про переведення часу

10.02.2018 / Новини

Європейська комісія готова повернутися до питання про зміну часу на літній і зимовий. Це відповідь на вчорашню резолюцію Європейського парламенту, в якій депутати закликали ЄК провести ретельний аналіз щодо можливості змін в цьому питанні.

Про це інформує Польське радіо.

Переведення часу регламентується директивою 2001 року. Нею визначається дата введення літнього часу у всіх країнах-членах ЄС, а також дата переходу на зимовий час. Дискусія однак повертається, зокрема, у Польщі та Фінляндії, а черговий аргумент підсунув Європарламент.

Речниця Єврокомісії Міна Андреєва повідомила, що Брюссель ознайомиться з цими аргументами, готовий вислухати аргументи всіх країн і не виключає зміни директиви.

«Сьогодні ми проводимо перегляд євросоюзних норм з метою оптимізації законодавства, і директива про переведення часу також обговорюється», – розповіла Андреєва.

Кілька років тому ЄК провела аналіз цього питання. Згідно з її висновком, гармонізований час необхідний для правильного функціонування єдиного ринку. Противники переведення часу вважають, що воно негативно впливає на здоров’я громадян, особливо дітей і літніх людей.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*