Вівторок, 25 вересня 2018,20:45

Єврокомісія представила план захисту громадян ЄС від терактів із використанням автомобілів

19.10.2017 / Новини

Єврокомісія представила низку оперативних та практичних заходів для кращого захисту громадян ЄС від терористичних нападів із використанням автомобілів та інших «низькотехнологічних» ресурсів.

Про це йдеться у заяві на сайті Єврокомісії.

Як зазначається, заходи спрямовані на усунення вразливостей, виявлених під час нещодавніх атак, і спрямовані на захист громадських просторів, та допоможуть позбавити терористів можливості діяти. Серед запропонованих заходів – додаткове фінансування та тренінги для поліпшення співпраці між поліцією та приватними охоронними фірмами, які працюють в торгових центрах або на концертах та інших масових заходах.

Брюссель також хоче переглянути правила щодо продажу матеріалів, з яких можна виготовити бомби, щоб екстремістам було складніше отримати інгредієнти для них. Щоб допомогти захистити громадські простори та підвищити обізнаність щодо потенційних небезпек, Єврокомісія виділила €118,5 млн на фінансування проекту у 2017-2018 роках.

Єврокомісія також сподівається на посилення співробітництва ЄС з Алжиром, Єгиптом, Ізраїлем, Йорданією, Ліваном, Марокко, Тунісом та Туреччиною, зокрема для забезпечення передачі персональних даних для боротьби зі злочинністю. Комісія також пропонує посилити зовнішню діяльність ЄС щодо боротьби з тероризмом, в тому числі через Європол, і рекомендує ЄС відкрити переговори щодо перегляду угоди про реєстрацію повітряних суден з Канадою.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*