Дзюдоїсти Любомльщини знову порадували успіхами

13.03.2018 / Новини, Спорт

Минулої суботи дзюдоїсти Любомльського району здобули 22 нагороди на відкритій першості на призи Підгайцівської сільської ради (Луцький район) серед юнаків і дівчат.

“Ужинок” любомльських спортсменів: — 10 золотих, 6 срібних і стільки ж бронзових медалей.

Зокрема, звання бронзових призерів у своїх категоріях здобули: Ярослав Приказюк, Кирил Склянчук, Тимур Мохнюк, Максим Савчук, Дмитро Солодуха, Ілля Жарінов; срібних — Анжела Іваніщук, Софія Пікульська, Тарас Козачук, Вадим Галян, Микола Козачук, Віктор Гапонюк.

Звання переможців завоювали: Мирослава Шрамко, Каріна Зотова, Кіра Трофімук, Назар Козачук, Арсен Омелянюк, Артур Олександров, Валерій Шлапа, Артем Півнюк, Орест Семенович, Ростислав Семенович.

Загалом у змаганнях брали участь 220 дзюдоїстів з Волині, Рівненщини, Тернопільщини.