Дзюдоїстка з Вишнева здобула “бронзу” Кубка Європи (ФОТО)

22.05.2018 / Новини, Спорт

Кубок Європи з дзюдо серед кадетів відбувся у польському місті Бельсько-Бяла 19-20 травня.

Волинську область представляли дві спортсменки: Катерина Пилипюк (в/к 40 кг) та Дарина Ляшук (в/к 44 кг), – повідомляє ІА Волинські новини.

Бронзову медаль кубка завоювала Катерина Пилипюк, перемігши спочатку польську спортсменку Onysk Oliwia, а потім її співвітчизницю Grzywacz Karjna в боротьбі за третє місце.

Програла волинянка лише турчанці Gunes Muberra.

Дарині Ляшук на першу зустріч з жеребкування дісталась японка Miyai An, яка стала чемпіонкою в цій ваговій категорії, а на втішну зустріч наша спорстменка вийшла з француженкою Metrot Lea. На жаль, ці дві сутички Дарина програла.

Наразі дівчата залишились у Польщі на тренувальний табір, де відпрацьовують свою майстерність та вчаться новому.

1 Коментар Дзюдоїстка з Вишнева здобула “бронзу” Кубка Європи (ФОТО)