Вівторок, 25 червня 2019

Директора Шацької дитячої спортивної школи звинуватили в крадіжці

25.03.2016 / Новини, Спорт

Влітку минулого року на прохання тренерів відділення веслування Шацької дитячої спортивної школи представники благодійного фонду Степана Івахіва передали директору ДЮСШ п’ятизначну суму (в гривнях) — на придбання мотору для човна.

Передача грошей директору спортшколи засвідчена відповідним документом, є свідки, – пише «Шацький край».

Пройшло більше як півроку — ні грошей, ні мотора.Тренери із скаргою, у якій описали ситуацію, звернулися до представника фонду під час прийому громадян у Шацьку.

Пообіцяли розібратися, проте поки що — тиша.

31 Коментарів Директора Шацької дитячої спортивної школи звинуватили в крадіжці

 1. По перше, яке ввідношення до Івахова має гребля, адже в них спонсорм є Печук. По друге, що це за прихований “відповідний документ” і анонімні свідки ? Де конкретика, хто і на основі чого залишився ображений?Яким саме тренерам були обіцяні ці гроші і до кого звертались в фонд і хто конкретно мав розібратись? Складається враження що це явна заказуха. Мета цього “письма” заплямувати добре імя і репутацію порядних людей, до речі посадовця, що тягне за собою відповідальність за наклеп. Тепер до питання кому вигідно ширити такі “фейки”: Відповідь очевидна. З появою справжніх господарів в Шацькій ДЮСШ все різко змінилось на краще. Проведено багато ремонтів, добудов, закуплено новий інвентар, діти стали масово йти в спортшколу. Дана ситуація не влаштовувала попередніх працівників спортшколи, адже вони давно крім рибалки і пянок там нічим не займались. Замість дітей в цих “псевдотренерів” були “мертвиє души” на кожній гілці і на заборі висіла брудна спідня білизна (труси тренерів) В тренерській перебирались і зберігались рибацькі сітки. Ці “персони” не разово спречались з новими активними господарями, а тепер через своїх дружин що працюють в газеті “Шацький край” вирішили хоч якось знову “насолити” Ситуація з позовом від “Флори” нічого не навчила а наслідки по цій замітці будуть обовязково. На місці нового керівництва спортшколи давно пора було звільнити цих “клоунів” , але все жаліли, надіялись, що виправляться, та все дарма,

  • Івахів до того, що саме в нього директор просив гроші на мотор. І саме його представник, яка проводила в Шацьку прийом, це підтвердила. Є документи, є і свідки, будуть і наслідки – хай пан Кирило не сумнівається. А щодо «доброго імені» посадовця, то, звичайно, кожен у Шацьку це може підтвердити. Його репутацію вже ніщо не зіпсує! Більш неадекватного і безвідповідального директора, якого підлеглі бачать на роботі раз у 2-3 місяці і який спілкується з працівниками лише мовою матюків, спортшкола не бачила. А «клоуни», до речі, щороку виховують чемпіонів України і призерів міжнародних змагань і саме веслувальний спорт (серед усіх представлених у районі) має найвищі показники і рейтинги результативності.
   А тепер про «заслуги» — жодного весла, човна, рятувального жилета, жодної дошки чи гвіздка на будівництво елінга (приміщення для зберігання байдарок і каное працівники будують самі, спонсорує Печук) директор не придбав. Діти на тренуваннях займають чергу на отримання весла, щоб вийти на воду! Зараз весна, починаються тренування на воді. Тренери терпляче чекали, що їм таки придбають мотора – без моторного човна тренування неповноцінні.
   Ніхто нікому не хоче солити, всі проблеми відпадуть, коли мотор, на якого виділено кошти, стане власністю спортшколи. А пан Кирило, може, є людиною, яка свого часу лобіювала призначення директора на посаду, називаючи його чудовим менеджером? Гниль…

 2. Якби мали розум, вернули би гроші чи принесли хлопцям мотора. А то буде зараз шуму на всю область. А тоді не дай Бог випливуть другі фати “господарювання” директора. А таких хватає.

 3. Мотор просили веслувальники на прийомі в Івахова, коли був повен зал коледжу людей, просили привселюдно ще майже рік назад. Восени, ще десь у жовтні, при свідках помічник Івахова передав кошти під розписку директору. Це може підтвердити сам помічник. А де мотор — треба питати в директора.Тренери про те, що гроші вже надійшли, узагалі нічого не знали. Взнали просто випадково, ще декілька місяців назад.А добродію Кирилу хочеться, щоб на воді таки діти були без такого потрібного човна.

 4. Якщо дивитися на проблему в корінь то повстає питання: А на якому моторі досі плавали тренери під час тренування дітей ? Наскільки мені відомо жодного човна з мотором ніколи в них і не було . Тоді напрошується висновок, що не було в них толком і дітей яких вони тренували тому й досі човен був не потрібен. Стосовно коштів директор чітко сФормулював тренерам задачу : збудують єлінг – буде мотор. Ці “алко-тренери” при забезпечені Печуком всім необхідним вже рік не можуть закінчити роботи. Цього за собою вони не бачать, а вирішили винести всю свою невідповідальність і невідповідність займаним посадам на громадське обговорення. Саме новий директор підняв Шацьку ДЮСШ з останнього місця в рейтингу в області, на перші місця. Нагадую до нього спортшкола в Шацьку завжди займала останнє місце в області тому, що директор постійно вибирався з вищевказаних тренерів-клоунів, які не досягли нічого. Відомо як вони підтасовували фіктивні досягнення своїх псевдовихованцям: садили в трійку чи в пятірку човен де шацькі гребці слугували тільки “баластом”. Давно не існує в них жодного індивідуального переможця. Стосовно матюків тренера відомо, що це дійсно факт але як розмовляти з напівпідпитою лінивою бидлотою ? Зі слів директора відомо що гроші на мотор лежать, але чи варто його купувати саме цим тренерам ? Ідеальний вихід це звільнити негідників і дати дорогу активній молоді яка хочаб спробує підняти досягнення в греблі на рівень досягнень в дзюдо.

  • Виявляється, для Сергія, ой Саші… тьху, Кирила є справою честі захищати злодюгу. З директором, який не ходить на роботу і взагалі не в курсі, як там розвивається веслування, тренери розберуться. А от який резон Кирилу компрометувати себе? Хоча, що тут дивуватися, його біографія вже так заплямована, що за все життя не відмитися. Подумав би, як реабілітуватися. Так ні, ще глибше в болото лізе.
   Тобі ще жити в Шацьку поруч із напівпідпитою лінивою бидлотою.
   Клоуни вже розізлилися, Сергію…

 5. Щонайменше дивними є аргументи та трактування того, хто називає себе Kiril Winner. Як на мене, все досить просто – брав гроші директор школи від фонду на придбання двигуна, чи не брав. Якщо факт отримання грошей є доконаним, а двигун до сього часу не придбаний – директор школи є дрібним злодюжкою, а може й не дрібним. Все інше не має значення, адже коли із фонду виділяються кошти, для прикладу, на вікна для ФАПу мало кого цікавить фаховість фельдшера, цікавить будуть вікна чи ні.Поза іншим варто зауважити, що за останні роки результати з веслування є досить пристойні. Підтвердження тому чемпіони та призери чемпіонатів України. І наостанок, директору школи потрібно придбати двигун і як людині честі написати заяву на звільнення.

 6. Знаючи ситуацію з середини, можу з впевненістю заявити, що написана стаття- це чиста правда, за яку варто боротися. Що до директора ДЮСШ, то- це ще один ганебний вчинок, не достойний людини, котра прцює на такій посаді. Пан “Kiril” погано обізнаний у питаннях спортивної школи, про що свідчить його ж допис. Підйом Шацької ДЮСШ- це не заслуга директора, а саме тренерів, які там працюють щодня, вкладаючи свою душу в дітей. Пану Печуку, якого згадують вище, хочу подякувати за допомогу веслувальникам. Людей, в нашому районі районі, котрі здатні допомогти- багато, шкода, що лише одиниці спроможні на добрі вчинки. Будуймо нашу країну чесно, разом!!!

 7. Більше 40 виїздів на змагання, часто міжнародні і за кордон проводять тренери дзюдо. Від 20 до 40 дітей займається в них майже кожне тренування. А що ж в греблі ? Тільки за нового директора , який змусив хоч щось робити зявились хоч якісь результати у “псевдотренерів”. Підніміть свою статиску до нього чи у вас амнезія на фоні горілки ? Відвідуваність директором спортшколи відходить на другий чи навіть третій план бо головне це результат який ним досягнутий. Толку, що гребці сиділи там цілими днями якщо крім рибалки пиятики і купи інших непристойностей там нічого не відбувалось. 2-3 дитини приходило в них на “тренування” брали самі ключ під підвіконником відкривали самі зал і робили що хочуть. Таким чином і пропав в низ з залу тренажер на який складали гроші весь Шацьк. Тодішні директори і досі зводять плечима коли них запитуєш про тренажер що коштував шачанам більше 1000 доларів. До речі теперішній директор , після року впрошування добився закупівлі точно також, нового. А тепер все це забуте бувші “директори-клоуни” дайте спростування якщо хоч щось з цього не правда. Дивно що тільки позитивних відписів в адреу цих алкашів – але це мабуть бувші “собутильники” бо їх сімї самі знають що за “тренуванням” вони там займались.

 8. Сергій Степанович, чому Ви покриваєте Руслана Івановича? Яка вам з цього вигода?

 9. Це тільки ви всюди шукаєте вигоду, а є ще люди , які просто за правду. А правда така, що всі псевдотренери-веслувальники не відповідають займаним посадам.

 10. Скеля , Ви забули поставити знак питання в кінці. А гроші не вкрадені, просто тепер ніхто не впевнений чи є взагалі тренери яким купувати мотор. Одне коли них просто терпіли і надіялись на виправлення, а друге коли “клоуни”починаються публічні необгрунтовані звинувачення. Вище було прохання спростувати хоч одне з звинувачень в їх адресу, повторюсь:
  1.Чи мали вони і мають в списках підопічних “мертві душі” ?
  2.Чи тих кілька показників показаних ними не були отримані шляхом “баласту” наших спортсменів в “чужих багатовеслових човнах”?
  3. Чи мали вони мотор до цього часу, і чому не був він ним потрібен до приходу нового директора?
  4. Чи за їх директорства зник тренажер ціною більше 1000 доларів на який скидався весь Шацьк. Можливо вони причетні до цього ( загнали за бутилку). До речі такий самий тренажер “вибивав” більше року новий директор і всеж його закупив?
  5. Чому більше року будують елінг для гребців, при наявності всього необхідного будматеріалу ?
  6. Чи за їх директорства зберігалися ключі від спортшколи під підвіконням і чи будь хто міг робити в залі тоді що захоче ?
  7. Чи не була за керівництва “клоунів-директорів” спортшкола перетворена на місце для пянок і риболовлі?
  Добавляти питання можна ще, дайте будь ласка відповідь конкретно кожен : Леонід Цюпях, Жипа Василь, Романович Микола.
  І остання новина це те, що Василь Жипа тепер відверто заявив, що мотор вже їм потрібно для рибалки а не для тренування дітей. Тому й такий поспіх, що не хочуть пропустити нерестовий період. Якщо в когось на далі виникають сумніви стосовно цих слів Василя Жипи, чи фактичної наявності коштів на мотор прошу особисто звертатись до директора школи. На цьому надіюсь “писанина” закінчиться. І на закінчення хочу повідомити, що “алкотренери” сьогодні вже отримали по догані, за систематичне ігнорування вимог директора. Справедливість почала брати гору. І для тих хто на “бронепоїзді” напишу ще раз гроші на мотор є а от тренерів немає ( de facto) і надіюсь що скоро не буде(de jure)

 11. Пархонюк, ну дай відповідь, для чого ти мараєш себе захистом такого неадеквата, як директор ДЮСШ? Спростовувати твій брєд – це йди на поводу в такої гниди, як ти. Писанина не закінчиться. Все тільки починається.
  До речі, тренери є, а мотора нема.

  • Як чого, сам же його запхнув туди, тепер треба виправдовувати. А гроші ділили разом. Бо в псевдоКирила дуже липкі руки, про це кожен в районі знає. Боргів і досі не пороздавав людям, думав, якщо він влада, то віддавати не треба.

 12. Семен, якщо ти досі нічого не зрозумів то звернись до Місюрини, обзивання гнидою доводить що ти повний неадекват. Спростовувати просилось тренерів а не Семена. А стосовно тренерів і мотора – на все Божа воля…

  • Не згадуй всує Бога, там, угорі, бачать, на чиєму боці правда. За брехню, наклеп, за ненависть, за твої “адекватні” звертання до тренерів (у порівнянні з ними гнида — це дитячий лепет) — за все прийдеться відповісти.

 13. Звичайно в суді Божому ! А як щодо земного суду, не хочете звернутись з доказами саме своєї правоти ? Якщо існує така самовпевненість то доказуйте, ні то хоча б дайте відповідь на 7 вищезгаданих питань. Сприймайте них як заповіді. Ще три питання добавлю по відповіді на ці і повірте останні три будуть куди складнішими( це щоб повністю відповідати теологічним вимогам). Вам це потрібно ?

  • Знаєш, дуже багато є що сказати про факти господарювання директора,про зниклі будматеріали, про зарплату деяких працівників, яка конфісковувалася керівником ДЮСШ, про шавок, які не мають жодних прав, проте крутяться біля директора і вважають себе великими тренерами і т.д. Думаю, він не хотів би, щоб я продовжив перераховувати всі його досягнення і всепоглинаючу любов до грошей. Особливо до чужих грошей. І грошей у борг. Без повернення.

 14. Пархонюк Сергій, якого чогось сюди приплели, пише на своїй сторінці у ФБ, що не має жодного стостунку ні до спортшколи, ні до конфлікту, і взагалі не володіє інфою. Але зібралась купка ідіотів, один з яких робить вигляд, що він Пархонюк, а інші ідіоти паплюжать його ім’я. Догадуюсь, до речі, хто це може бути. Але не маю доказів, тому не називаю імен і не влаштовую тут цирк з прокльонами і погрозами. Не ганьбіться, аноніми недороблені.

 15. Рейтинг Шацької ДЮСШ за підсумками міжнародних та всеукраїнських змагань 2015 року:дзюдо-0 очок,веслування-220,5 очок. Шосте місце у другій групі серед 21 ДЮСШ області.
  Рейтинг Шацької ДЮСШ за підсумками обласних змагань 2015 року:дзюдо-0 очок,веслування-440 очок. Одинадцяте місце у другій групі серед 21 ДЮСШ області.
  Рейтинг Шацької ДЮСШ за підсумками обласної спартакіади “Волинь спортивна-2015”: дзюдо- 300 очок,веслування-345 очок. Шосте місце серед 16 районів області.
  Тільки статистика.

 16. Ау кирило! Де твоя реакція на офіційну статистику?? То вже не срач, то вже реальні показники роботи.

 17. Я з однаковою повагою ставлюсь до усього тренерського складу Шацької ДЮСШ , але те що тут я прочитав мене просто дивує. Нормальні адекватні хлопці опускаються до рівня базарних баб. Звичайно Шацьку потрібне і гребля і дзюдо, але ви забуваєте , спортивна школа функціонує не для тренерів, не для Руслана Івановича, а для дітей, не важливо гребців чи дзюдоїстів . І якщо на проблему глянути з цієї точки зору то до роботи директора школи я як батько ніяких претензій не маю ( і не тільки я) . Давайте згадаємо хто з шачан чув про спортивні досягнення наших дітей до приходу Кузька ? Хто знав про якісь там рейтинги ДЮСШ, спартакіади чи чемпіонати ? А подивіться зараз кожен місяць якісь перемоги , виїзди на змагання в Київ ,Рівне, Одесу, Польщу, Білорусь, я не говорю про Волинську область , а які змагання з дзюдо щорічно проводяться в Шацьку до нас приїздять призери олімпіади , європи та світу. Діти безпосередньо спілкуються з людьми, яких раніше могли побачити тільки в телевізорі чи на картинках. Це чия заслуга ? Я не буду говорити про якісь там гроші чи будматеріали бо нічого про це не знаю, скажу тільки те що бачив своїми очами. Бачив дітей які поміняли телевізор та компютер, на кімоно та спортивний зал, бачив та бачу медалі у своєї дитини, бачив Кузька і Самолюка пізно ввечері в робочій одежі з рівнем та мастерком під час будівництва прибудовки до школи . І чесно скажу мене абсолютно не хвилює на якому катері будуть плавати тренера, чи який там рейтинг у греблі чи дзюдо, мене хвилює чи зможе моя дитина далі заяматись спортом. І якщо «ПІДУТЬ» Руслана Івановича з посади то чи не перетворится наша спортивна школа знову у БАНЬКУ, тепер вже з усіма можливостями для фітнесу .
  І ще до редакції сайту КОРДОН ви хоч трошки вникайте в те що пишете, копіювання статей з інтернета наврят додасть вам популярності. Як можна було в статті від 28.03.2016 Дзюдоїсти з Любомля та Шацька виступили на чемпіонаті області дати список призерів Луцької команди і жодним словом не обмовитись ні про чотири золоті медалі Шацьких дітей ( це доречі Сергію про рейтинги Шацького ДЗЮДО), ні про досягнення дітей з Любомля.

 18. fyljac, Ви молодець, нарешті зявилась довгожданна підтримка батьків. Кому , як не ним знати всі тонкощі і реальну правду.
  Стосовно “друга тренера” то ти мабуть такий самий дикий як тренери-клоуни раз звернення своє починаєш зі слів “АУ”. Викладена статистика греблі за 2015 рік, тобто директорства Кузька. Оприлюдни статистику за роки до його приходу на роботу. Стосовно пояснень чому така статистика в 2015 році можна писати багато, боюсь ти в “своєму лісі” не освоїш стільки інформації. А кому цікава істинна причина, той завжди може звернутись з питанням особисто до нього. Вистачить вже поза очі шукати правди.

 19. Бруду виплило багато. А проблема ж одна — відсутність мотору, на якого Івахів виділив гроші. Де мотор??? Нема мотора. Хто директор? Злодій.

 20. Проблема дійсно одна, більшість коментуючих це і є “відбілюючі” себе “клоуни-тренери” такі як ти “ікс”. А коментарі батьків (див. “ігреку” вище)все ж беруть гору. Гроші на мотор в директора є , мотор вже замовлено. Тільки “клоунам-тренерам” він вже не знадобиться. Ще трохи побігають берегом, позаглядають поміж дерев і все, “на вільні хліба”…

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*