Понеділок, 25 вересня 2017,23:46

Дибель: у Шацькій лікарні не буде хірургічного та пологового відділення

30.03.2016 / Без категорії
121

Відбулось засідання громадської ради, що діє при Шацькій РДА.

Володимир Дибель, генеральний директор ТМО Любомльського і Шацького районів, у своєму виступі на засіданні запевнив, що Шацьку лікарню ніхто закривати чи переводити в статус амбулаторії не буде. А те, що лікарня увійшла до ТМО, врятувало її від закриття. Стосовно відновлення роботи двох відділень (хірургічного та поло­го­вого), про що так просять люди, то цього робити ніхто не буде, адже для їхнього повноцінного функціонування та підтримки відповідної кваліфікації лікарів потрібно, аби в рік проводилось не менше 350 хірургічних втручань та більше 200 пологів, – пише Шацький край.

Участь у засіданні громадської ради взяли заступники голови РДА Сергій Сидорук та Сергій Кужель, голова районної ради Сергій Карпук, селищний та сільські голови, представники духовенства, громадських та волонтерських організацій.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*


Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 40659 bytes written, possibly out of free disk space in /var/www/kordonua/data/www/kordon.in.ua/wp-content/advanced-cache.php on line 956

Fatal error: Exception thrown without a stack frame in Unknown on line 0