Двоє малолітніх дітей з Головна не повернулися зі школи

07.02.2017 / Новини

6-го лютого двоє малолітніх громадян із Головна поїхали в інший район, не попередивши батьків. Працівники Любомльського відділу поліції оперативно спрацювали й встановили місцезнаходження дітей.

О 19 год від жителя селища Головне до Любомльського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що двоє неповнолітніх дітей 2005-го та 2006-го років народження не повернулися зі школи.

На пошук учнів було орієнтовано наряди місцевого відділу поліції, які оперативно встановили місцезнаходження “мандрівників”.

Малолітніх громадян виявили в рейсовому автобусі, що прямував в м. Володимир-Волинський. Як пояснили самі діти, вони їхали до бабусі, котра проживає в зазначеному місті.

Школярів повернули батькам. Будь-яких протиправних дій щодо них скоєно не було.

Наразі працівниками поліції відкрито кримінальне провадження за ст. 166 Кримінального кодексу України ( злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування). Проводиться перевірка вище вказаного факту для встановлення причин та умов залишення домівки неповнолітніми, а також ступеню вини батьків.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*