Депутати Шацької селищної ради звернулися до нардепів щодо призначення позачергових виборів

25.11.2017 / Новини

22 листопада депутати Шацької селищної ради зібралися на позачергове засідання. Відкрилось воно хвилиною мовчання в пам’ять про трагічно загиблого селищного голову Віннічука Сергія Миколайовича.

Лише одне питання виносилось на розгляд депутатів, – пише Район.Шацьк.

Про дострокове припинення повноважень селищного голови Шацької селищної ради Шацького району Волинської області озвучила Людмила Цевух, секретар Шацької селищної ради. Як зазначено у законодавстві, відповідно до пунктів 2, 3 ст. 42 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» у разі звільнення з посади сільського, селищного, міського голови у зв’язку з достроковим припиненням його повноважень або його смерті, а також у разі неможливості здійснення ним своїх повноважень, повноваження сільського, селищного, міського голови здійснює секретар відповідної сільської, селищної, міської ради, крім випадків дострокового припинення повноважень сільського, селищного, міського голови відповідно до Закону України «Про військово-цивільні адміністрації».

Також, як зазначила Людмила Цевух, не пізніш як на п’ятнадцятий день після звільнення з посади або смерті сільського, селищного, міського голови особа, яка на цей час відповідно до закону здійснює повноваження сільського, селищного, міського голови, звертається до Верховної Ради України з клопотанням щодо призначення позачергових виборів сільського, селищного, міського голови».

Відповідно до процедури в законодавстві, депутати Шацької селищної ради проголосували про дострокове припинення повноважень селищного голови Шацької селищної ради Віннічука Сергія Миколайовича у зв’язку з його смертю.

Повноваження селищного голови виконувате секретар селищної ради Людмилу Цевух.

Також депутати затвердили звернення до Верховної ради України, що стосується призначення позачергових виборів селищного голови Шацької селищної ради.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*