Неділя, 5 квітня 2020

Чи будуть у Любомлі будувати нові каналізаційні мережі?

11.07.2016 / Новини

Нині у місті Любомль існує одна з найактуальніших проблем – створення нової фекальної каналізації. Адже самі ж любомльчани нехтують екологічним становищем у місті, оскільки викидають продукти своєї життєдіяльності у діючу зливну каналізацію або меліоративні канали, що конкретно погіршує роботу каналізаційних мереж.

Міська влада Любомля вже розробила проект на будівництво нової господарсько-фекальної каналізації по вулиці Української Армії. Насамперед, цей проект передбачає те, що перед покриттям цієї вулиці асфальтобетоном необхідно влаштувати там відповідні комунікації, щоб потім не руйнувати вулицю. Також з’являється перспектива підключення до цих мереж нового реконструйованого житлового комплексу «Княжий» та декількох двоповерхових будинків із вулиці Незалежності.

У перспективі є можливість, що значна частина центру Любомля буде каналізованою. Проте усім відомо, що чи не у кожного у місті є самовільні фільтруючі каналізаційні колодязі, що у принципі заборонені. Проте будівництво каналізації дасть змогу підключити жителів вулиці Української Армії до центральної каналізаційної мережі. Крім цього, це частково вплине на окупність тарифу із каналізування стоків, адже чим більша кількість абонентів, тим більші надходження за відповідну послугу до бюджету КП “Любомльське ЖКГ”.

Як виявилось, нову стічну мережу будуть підключати до каналізаційного колодязя на території ТзОВ «Завод «Світязь”, до якого підключені багатоповерхівки із вулиці Наталії Ужвій.

Звісно ж, існують певні проблеми, аби втілити у життя такий проект. Більше місяця директор ТзОВ «Завод «Світязь» Андрій Філімонюк не надає відповіді на погоджувальний лист від міської ради про дозвіл на підключення проектних мереж у каналізаційний колодязь.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*