Вівторок, 12 червня 2018,15:53

Чотири корисні властивості какао

19.06.2017 / Новини

Більшість людей вважає какао дитячим напоєм, однак він неймовірно корисний і має чимало переваг над кавою та чаєм.

Радіо “Максимум” зібрало  для вас цікаві та приємні властивості какао, про які багато хто не здогадується:

  • Какао є достатньо калорійним смаколиком, адже 100 г його складає майже 300 калорій! Тому цей напій може замінити перекус, адже чудово втамовує голод. Щоправда, це не означає, що можна зовсім відмовлятися від трапези на користь какао.
  • Органічне какао, яке не піддали термообробці, є корисним для тих, хто активно займається у залі. А все тому, що дозволяє прискорити відновлення м’язів після важкої фізичної роботи. До того ж, в поєднанні з “гормоном радості”, підіймається не лише настрій, а й рівень енергії!
  • Загалом до какао входить чимало корисних речовин! Приміром, епікатехін, який відповідає за зменшення ризику появи діабету, раку, інфарктів, виразок та інсультів. Також є процианідін, який прискорює загоєння ран та дозволяє довше вберегти молодість, допомагаючи шкірі бути еластичною та здоровою.
  • Шоколад з вмістом понад 70% какао має такі біоактивні компоненти, які не дозволяють тромбоцитам склеюватися. За антиоксидантними властивостями какао “переплюнуло” зелений і чорний чай, а також апельсиновий сік та яблука. Також напій запобігає пошкодженню судин.
Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*