Вівторок, 8 січня 2019,22:40

Чому холодно у дитсадку села Світязь?

11.02.2018 / Новини

Цього тижня голова Шацької районної ради Сергій Карпук відвідав Світязьку сільську раду з виїзним прийомом громадян.

Про це інформує сайт Шацької районної ради.

Про наміри подавати проект на конкурс місцевих ініціатив навчальних закладів заявила й директор Світязької школи Віра Озімок.

Вона розповіла, що минулоріч завдяки перемозі у конкурсі вдалося замінити системи опалення в трьох найхолодніших класах. Тепер – це одні з найтепліших класів. Зараз, за словами директорки, потрібна нова плитка для їдальні. Адже діток багато, старшокласники навіть двічі на день можуть їсти, а старе кухонне обладнання вже погано гріє.

Голова районної ради здійснив візит до дитячого садочка с. Світязь. Як розповіли батьки діток, що відвідують дошкільний заклад, в садочку холодно. За їхніми словами, все через слабку потужність котла, який отоплює і приміщення Світязької школи, і приміщення дитсадка.

Хоча, варто зазначити, у школі тепло. Проблема з температурним режимом й під час канікул, коли школярі не ходять до школи, тож й топлять менше. Ще раніше, голова Світязької сільської ради підготував на розгляд депутатів районної ради прохання про передачу частину господарського приміщення школи під котельню.

Спеціально аби розглянути це питання на місце прибула й постійна комісія районної ради з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі, побутового обслуговування населення та розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища району. Також було запрошено заступника начальника відділу освіти, молоді та спорту Шацької райдержадміністрації Анатолія Пеха.

Питання передачі буде розглянуто на засіданні постійної комісії районної ради наступного тижня.

За результатами розгляду звернень Сергій Карпук, голова районної ради, дав відповідні доручення, аби порушені під час прийому питання, розв’язання яких належить до компетенції органів місцевого самоврядування, були оперативно вирішені.

Читайте також:

1 Коментар Чому холодно у дитсадку села Світязь?

  1. Може вже час і навідатись в дитячий садок “Казка” м. Любомль. Там так “тепло”,що батьки змушені Наймати нянь і не водити дітей до закладу в якому тільки тепло у кабінетах керівників. Поцікавтесь,яка відвідуваність малят у садку. А влітку на ремонт зачинять,а взимку не топлять належно і для чого ж так робити? Вже пора навести лад з тепловим режимом у цьому навчальному закладі. ПРОСИМО ДУЖЕ!!!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*