Черги на кордоні з Польщею почали зменшуватись

24.12.2019 / Новини

На польсько-українському кордоні утворилися кілометрові черги. Автомобілі скупчилися з польського боку на в’їзд до України. Затори біля пунктів пропуску через тих, хто працює та навчається за кордоном, бо вони повертаються додому на Різдво.

Легковики подекуди стоять майже добу, а вантажівки – до двох діб. Нині черги почали меншати.  йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Невелика черга до сотні людей є і на пішому переході у Шегинях. Щоправда там черга навпаки з українського боку – до Польщі. Люди прямують до тамтешніх крамниць, сподіваються на передноворічні розпродажі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На свята додому. Прикордонники розповіли, як долають черги заробітчан із Польщі

На пункті пропуску Краковець люди на нашу територію в’їжджають дуже втомлені, бо доводиться стояти у черзі більше 15 годин, вантажівкам – три доби.

Утім, нині черги почали меншати. Прискорити перетин кордону вдалося завдяки посиленій роботі прикордонників. Вони кажуть, що у ці дні навантаження збільшилося у півтора два рази.

ВІДЕО Черги на україно-польському кордоні зменшуються: прикордонники посилили роботу

Кілометрові черги на польсько-українському кордоні – автомобілі скупчилися з польського боку на в’їзд до України на Волині та Львівщині. Затори біля пунктів пропуску з вихідних: це ті, хто працюють та навчаються за кордоном, повертаються додому на Різдво. Легковики подекуди стоять майже добу, а вантажівки – і до двох діб.

ТСН. 19:30 Вчора 21:06
Facebook

Twitter

Telegram

Messenger

Viber
“За рахунок резервного інспекторського складу ми посилили наряди з перевірки документів, виставили додаткові прикордонні наряди. Крімтого, застосовуємо додаткові смуги руху, які зазвичай використовуються для оформлення дипломатичних транспортних засобів та автобусів”, – речниця Мостиського прикордонного загону Маргарита Вершиніна.

Черги на кордоні у цю пору традиційні. Українські заробітчани на свята вертаються з Польщі, Німеччини і Чехії.
На пункті пропуску Медика-Шегині  вже краща ситуація, учора ж був пік завантаженості. У черзі на виїзд з Польщі до двох сотней машин, автобусів та вантажівок. Дехто стоїть вже більше доби доведеться цим водіям ще очікувати щонайменше 5 годин. Подорожуючі дуже втомлені, кажуть, купити продукти чи воду не можуть, бо втратять місце у черзі. Є водії нахаби, які хочуть не хочуть довго чекати і просто вклинюються.

Таке скупчення авто перед усіма пунктами пропуску. Українці масово повертаються на свята з заробітків та навчання. Уже завтра черги мають ще зменшитися. Але всеодно водіям ще треба набратися терпеливості, щоб подолати такий довгий шлях.

Кореспондентки ТСН  Наталка Волосацька, Марічка Кужик. Більше читайте тут: https://tsn.ua/ukrayina/chergi-na-kordoni-z-polscheyu-pochali-menshati-yak-vdalosya-priskoriti-peretin-1464579.html

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*