Через Ягодин намагалися провезти контрабандні товари на 800 тисяч гривень

30.03.2021 / Новини

На митному посту «Ягодин» при огляді автомобіля з обладнанням для гаражних воріт виявили невідповідність задекларованого товару на суму 800 тисяч гривень.

Про це інформує пресслужба Волинської митниці.

Прямуючи в Україну, в зону митного контролю митного поста «Ягодин» Волинської митниці заїхав вантажний автомобіль під керуванням громадянина України. До митного контролю митному органу подано товаросупровідні документи, відповідно до яких переміщуються товар «обладнання, аксесуари та комплектуючі для гаражних воріт» загальною вартістю 49,9 тисяч євро.

В результаті проведення повного митного огляду встановлено, що крім заявлених у товаросупровідних документах товарів у транспортному засобі переміщуються світлодіодне обладнання та мікрохвильові датчики торгової марки «APRO».

Водій-експедитор фірми отримувача, вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю товару, шляхом подання митному органу документів, що містять неправдиві відомості щодо їх найменування та маркування, а також неправдиві відомості необхідної для визначення його митної вартості.

Працівниками Волинської митниці Держмитслужби склали протокол про порушення митних правил, відповідно до якого товар вартістю 800 тисяч гривень вилучено до рішення суду.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*