Через «Ягодин» намагалися перевезти злитки цинку

23.09.2021 / Новини

На митному посту «Ягодин» Волинської митниці виявили злитки цинку, які намагались експортувати під виглядом відходів цинкування.

Прямуючи з України в Республіку Польща, в зону митного контролю митного поста «Ягодин» Волинської митниці заїхав вантажний транспортний засіб під керуванням громадянина України, – інформує Волинська митниця.

Відповідно до поданих до митного контролю товаросупровідних документів в згаданому автомобілі на адресу голландської компанії переміщувався вантаж «Окалина цинку», що являє собою порошкову фракцію відходів цинкування.

В результаті повного митного огляду працівники Волинської митниці встановили, що серед вантажу «Окалина цинку» переміщуються металічні злитки, сірого кольору, що не були заявлені в товаросупровідних документах, поданих до митного контролю.

Згідно з експрес-аналізом, проведеного за допомогою портативного аналізатора елементного складу «EXPERTMobile», встановили, що вміст хімічного елементу цинку «Zn» у відібраних зразках з вищевказаних металічних злитків складає понад 90%.

Таким чином керівник підприємства-відправника намагався незаконно, з приховуванням від митного контролю, вивезти товар з митної території України.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 ст. 483 Митного кодексу України. Санкція даної статті за такі дії передбачає конфіскацію прихованого від митного контролю товару та накладення штрафу у розмірі 100 відсотків його вартості.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*