Через “Ягодин” намагались незаконно ввезти автомобіль марки «MAN»

14.02.2020 / Новини

На митному посту «Ягодин» Волинської митниці Держмитслужби попередили незаконне ввезення автомобіля марки «MAN» на суму понад пів мільйона гривень.

Про це інформує Волинська митниця Держмитслужби.

Ще 2-го січня 2020 року громадянином України, на підставі доручення директора товариства, подано митну декларацію, відповідно до якої в митному режимі «імпорт» переміщується вантажний автомобіль сідельний тягач марки «MAN», 2013 року випуску.

З метою перевірки законності ввезення на митну територію України даного транспортного засобу, ініційовано та направлено запити до країни експортера та офіційного дилера ТзОВ «МАН Трак енд Бас Юкрейн».

Відповідно до отриманих відповідей встановлено, що згаданий автомобіль являє собою вантажний автомобіль-бортову платформу, про що свідчить, як первинна реєстрація в країні експортера так і інформація кодування номера шасі. На автомобілі наявні ознаки знятого підрамника платформи, буксирувального форкопа та ряду елементів рами.

Таким чином, керівник товариства при ввезенні на митну територію України вантажного автомобіля марки «MAN», вчинив дії з приховуванням від митного контролю, тобто з поданням органу доходів і зборів як підстави для переміщення товарів документів одержаних незаконним шляхом та таких, що містять неправдиві відомості, необхідні для визначення митної вартості самого товару.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, обумовлені ч.1 ст.483 Митного кодексу України і передбачають накладання штрафу в розмірі 100% суми несплачених платежів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*