Через “Ягодин” хотіли незаконно ввезти медобладнання вартістю понад 5 мільйонів гривень

20.02.2020 / Новини

На митному посту «Ягодин» Волинської митниці Держмитслужби вилучили незадеклароване медичне обладнання загальною вартістю понад 5 мільйонів гривень.

Про це інформує Волинська митниця Держмитслужби.

12-го лютого 2020 року прямуючи з Республіки Польща в Україну, в зону митного контролю митного поста «Ягодин» Волинської митниці заїхав вантажний автомобіль «СКАНІЯ» під керуванням громадянина України. До митного контролю митному органу подано товаросупровідні документи, відповідно до яких переміщуються літій-іонні батареї, клавіатури та монітори для рентген апарату.

В результаті повного митного огляду зазначеного транспортного засобу, виявлено незадеклароване медичне обладнання торгової марки «Vieworks Co.,LTD», детектори рентгенівського випромінювання, загальною вартістю 5,5 мільйони гривень.

Таким чином, представник фірми відправника, через громадянина України намагався незаконно, з приховуванням від митного контролю, ввезти товар на митну територію України.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 ст. 483 Митного кодексу України. Санкція даної статті за такі дії карає конфіскацією прихованого від митного контролю товару та накладенням штрафу у розмірі 100 відсотків його вартості.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*