Через шкідливі викиди значно зросла кількість захворювань: нововолинці просять перевірити роботу підприємств

10.08.2020 / Новини

Мешканка Нововолинська Надія Станицька просить провести незалежну та неупереджену перевірку роботи ливарного заводу та “Кроноспану”, адже впродовж багатьох років влада продовжує закривати очі на їх шкідливі викиди.

Як наслідок – за останні 15 років у місті значно зросла кількість онкологічних захворювань, хвороб дихальних шляхів та алергічних реакцій, – пише Нововолинський інформаційний портал. 

Про це йдеться у зверненні нововолинчанки до керівника Державної екологічної інспекції України Андрія Мальованого, яке було розміщене у соцмережі Фейсбук.

У ньому Надія Станицька зазначає, що у Нововолинську поряд знаходяться два підприємства, які несуть потенційну загрозу навколишньому середовищу та здоров’ю населення міста. Зокрема, це ТОВ “Нововолинський ливарний завод” та ТОВ “Кроноспан UA”.

За словами жінки, перший працює взагалі без фільтрів, викидаючи на місто хмари важких металів та пилу, а інший – викидає на місто хмари диму та пари з частинами дерев’яного пилу і формальдегіду.

“Чисельні перевірки протягом багатьох років не дають позитивного результату, оскільки влада вважає “Кроноспан” великим інвестором, нехтуючи здоров’ям громадян міста… Населення містом останнім часом доведене до відчаю”, – йдеться у зверненні.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*